bugün

kız evi naz evi'ni icat edenin yediği haltın bedelini ödeyen erkeklerin keşke'lerinden biri.
keşke şeytandandır.bu da şeytani bir istek.
Lise 2'de ingilizce yazılısı çıkışı,sınıfın hayvan gibi ter kokan kızından aldığım teklif beni şoka sokmuştur.Bu olaydan sonra ter koksun ya da kokmasın kızların teklif etmesi bana abest gelir.
Durmayın kızlar sizi kimse engellemesin ,
baskıya boyun eğme ,
bunca zaman seni seçtiler şimdi sen seç .
Now it's your turn
yaşadıklarından artık isyan etmiş, kızlar tarafından gelecek teklifleri bekleyişte olan erkek lafıdır.
çok çok daha iyi olur. çok güzel bir istek. kızlar sevgili konusunda daha seçici olduğu için bi tarafının götürdüğü yönde aşk hayatını idare etmeye çalışan erkeklerin başlattığı ilişkiler yerine daha güzel daha berrak daha cana yakın aşklar kurulur diye düşünüyorum. ohooo sen kızları daha tanımamışsın diyenler eksileyebilir. evet öyle çünkü.
bence bu durum karsidaki erkege bagli beyler. bağyanlar size sesleniyorum ne seslencem mk ben okula gidiyom hadi bb (kendimi ifsa ettim liseliyim)
böyle bir mantık yoktur. yok kız teklif edecek yok erkek teklif edecek. bir insan birisinden hoşlanıyorsa bunu açıkça dile getirmelidir. bunun en ibretlik örneği; (lütfen izleyin)
http://www.youtube.com/watch?v=jqtorDT7xB4
(bkz: hiçbir kıza teklif etmemiş erkek)
keşkeye gerek yok, ettik zamanında.
"ben seni seviyorum, gel benim ol" dedik, "ben bugün senin sevdiğin bütün şarkıları dinledim, sadece sen olmanın nasıl bir şey olduğunu anlamak istedim" de dedik, yeri geldi evlenme teklif ettik.
ama sonuç hep hüsran oldu. çünkü toplum kadını kaçan, erkeği kovalayan birey haline getirmişti. içten ve ne istediğini bilen kadınlar yok sayılmaya mahkumdu.
vazgeçecek miyiz? hayır.