ahlaksız fetöcülerin işidir.

edit: kandırıldım a.ına basiyim.
kişinin çok ciddi bir zihinsel probleminin olduğunu belli eden sözdür.
(bkz: hasiktir diyorum hasiktir)
(bkz: keşke zengin bir babam olsaydı demek)
(bkz: sulugöz baba)
abd'den vize alamayan gencin isyanı.
kişinin sabah akşam "babanın mına koyayım" küfürünü kullaklarında hissetmesine neden olacak arzu.
ayar verilmemesi gerekir.

belki babası yoktur bu şahsın ve olsun da, isterse çamurdan olsun, demek istemiştir.

yoksa akıl sağlığı yerinde olan insan evladı böyle bi şey ister mi lan.

peşin edit: noldu, acı mı geldi. insanları keserken müslümanlık içindi hani, biz en azından sadece yazıyoruz.
kişinin vicdanlı bir seri katil olduğu tespit edilmiştir. kendi babasını öldüremeyeceğinden fethullah gülen gibi bir babası olsun ister ; rahat rahat doğrasın, işkence etsin ve hiç üzülmesin diyerekten.
eğer kurtuluş savaşında kuvayi milliye olmasaydı olurdu elbet, ama fransız ya da ingiliz melezi olabilirdin.
fetoş baba olmasının yanı sıra, "ben türk değilim, türk olmaktan utanıyorum, ben arabım" diyebilecek kadar tiyniyetsiz, son peygamber benim diyecek kadar dinsiz, amerika'nın uşağı olacak kadar da satıcı, çanakçı olan babadır.
fetonun türkiye'nin her yerinde var olan yurtlarında ayda 300 tl yerine bedavaya kalabilme imkanı sağlar.
bir insanın din istismarı yapan ve her türlü şerefsizliği adamlarında bulunduran bir insanı babam olsaydı diye nitelendirmesidir.
baba denilmemesi gerekir. zira o hoca efendi hazretleri ve ekselanslarıdır.
keşke ün nam düşkünü bir babam olsaydı, çok türk genci elimin altında olsaydı demekle eş değerdir.
beyni yıkanıp askere dönüştürülmüş özürlü gencin yaşam sevincidir.
fethullah gülen gibi babam olsun 100 milyar günahım olsun.
*
(bkz: baba olsa sevilmez)
(bkz: 31 olsa çekilmez)
gelecek tasası olmasın,sağdan soldan çalınan paralar benim karnımı doyursun,hem sözümüz de dinlenir bu kadar aptal varken diye düşünen birinin bu düşüncesine uygun bir kılıf örme çabasıyla ortaya attığı sözdür.Feto tarafından keşfedilmeyi beklemektedir ayrıca.
anneniz hanımefendiye bir danışın olur derse neden olmasın. tıp ilerledi bütün sorunlara çözüm bulunuyor belki bir de kardeşin olur dediğim bir temennidir.
keşke fethullah gülen gibi bir babam, recep tayyip gibi bir annem, said nursi gibi bir dedem, cübbeli gibi bir amcam, müslüm gündüz gibi bir dayım olsa idi.
sübaneke işalla yareppim işalla dinimiz amin
(bkz: ne diyorum lan ben)
(bkz: kan ter içinde uyanmak)
karşılıklı oturup ağlaşır, dünya üzerinde hükmettiğimiz paranın miktarını konuşur,

afrika'da nereye okul açsak diye tartışırdık. güzel olurdu vesselam.
çoğu kişinin büyük ihtimal; " böyle bir babaya sahip olmak yerine piç olmayı tercih ederdim. " diye karşılık vereceği gereksiz önermedir.
(bkz: babaya küfretme nedenleri)
babası belli olmayanların tercihidir.
(bkz: babasını beğenmeyen kansız)
''ağlarsa babam ağlar gerisi yalan ağlar'' diyebilmektir.