bugün

hepimizin kezban isimli soy ağacında bir tanıdığı olduğu gerçeğidir.
sözlüklerde bol bulunur. genelde atarlı olurlar.
yaşadığım şehirde beni yadırgan tüm kızlar.

kimle kim oluyorlarsa. *
genelde özgüven sıfırdır. kısa tshirt, kısa kazak giyip altına siyah askılı giyerler.
pantalonların darlığı apaçiliğe kaymış olup skinny jeanlerden habersizlerdir.
-ki giyinmeyi bilmeyen bi çok insan varken çokta yadırgamam bu durumu-
giydiğin mini eteğin sadeliğine takılırlar düğünlük olmadığından.
saçınızın renkli yanını algılayamaz yadırgarlar.
hele ki sevgilinizin tünelleri varsa ne olduğunu bilmediklerinden delik der geçerler.
yolda yürürken diğer insanlara saygısızlık yaparlar.

kısacası direk mimlediğim eziklerdir.

(bkz: eğitim şart)
kezban lafını istediğiniz kıza söyleyebilirsiniz türkçede kezban diye bir şey yoktur, ben kıllılara diyorum.
günümüzde dişiliğiyle yargılanan kızlara, erkeklerin taktığı göbek adı olarak bilinmekte.
kendisi çirkin olup brad pittle veya biscolata erkeklerine yakıştıranlardır. insan kendi kendine kandırılmamalı.
not: hakkı buluta benzemiyorum.
kıskanç bir sevgili için bi taraflarını yırtan sonrada bana babamlar bile karışmıyooo yaa .s.s diyen ender ırk.
tam olarak şudur:

http://alkislarlayasiyoru...-reklamini-izleyen-kizlar
Yalanci manasina gelmesine ragmen kiz cocuklarina cahil cühela tarafindan verilen isim. Hatta bir ara kezban nur diye bi isim bile duymustum.
bu kelimeyi kullanmayı pek sevmem ama, bugün cidden tanımlara tam olarak uyan birini gördüm ve kullanacak başka bir kelime bulamadım.
sosyal psikoloji dersinde 'akşam vakitlerinde yanınıza biri yanaşsa ve birşey sorabilir miyim dese ne yaparsınız?' soru buydu, bunun hakkında konuşuyorduk. böyle süslü püslü sarışın bir hanım kızımız var, 'ayy ben asla sokakta bana bişey diyen insanlara cevap vermem, yüzlerine bile bakmam' dedi.
bir de bunu övünülecek birşeymiş gibi anlatıyor. hey allahım.
ya sızın ananızın, bacınızın dahıl olduğu sosyo-kültürel gruba laf atmaya hıç mı utanmıyorsunuz. *
tc kimliğinde isim bölgesinde "kezban" yazan kişilere kezban denir.
http://silikherif.blogspot.com/2013/01/kezban.html
ev kadını, evine ve kocasına bağlı kadın demektir farsça'da.
ayrıca bir yeri yöneten kadın da demektir. kadın yönetici yani.
bu da hoş.
kar yagarken buz gibi havada 1.50 boyuyla mini etek ve utanmadan gunes gozlugu giyen insan disi yaratik. gordum bugun, ordan biliyorum.
Sakallı, tek kaş, iğrenç, leş, bakımsız karılardır.
bir kız ismi.
ülkede bu kadar tipsiz kız varken, bu kızların kezbanlara dua etmesi gerekir.
güzel ama kezban kızlarımız tarafından sürekli reddedilen erkekler yeter ulan deyip tipsiz ama sıcak kanlı kızlara yönelirler.
ama hem tipsiz hem de kezbansanız işiniz çok zor.
bir zamanlar maruz kaldıklarımdan bir tanesi ben üzgünken onunla ilgili bir konuda üzgün olmadığım için trip atmıştı.

her erkeğin bir şekilde hayatına girmiş kız modeli.
Öğrenmek istediğim ve sözlüktekilerin genellikle kullandığı bir tabir.
çoğu türk kızının yaşama bakış şeklidir.
kendini adriana lima sanan, 20 yaşına kadar 6 sevgilisi olmasına ve hepsiyle oral takılmasına rağmen namuslu olan, 157 boyunda, 59 kilo, 97- 88- 108 vucut ölçülerine sahip türk kızıdır kezban.
kezban, latince anlamı olan kezbanuslar; kendini prenses sanan ergen kızlara verilen addır. sürekli tripli konuşmalar, şekil yazmalar ve bakımsız olmalarıyla onların kezban olduğunu anlamakta zorlanmazsınız.
bıyıkları yoksa kezban değildir.
http://2.bp.blogspot.com/...Y/s1600/paris_seyahat.jpg