bugün

Yalın'ın Cornetto'nun 'Güzel ile Saf' isimli kısa aşk filmi için yaptığı güzel şarkı. http://www.youtube.com/watch?v=xEb87JQ9CKQ
klibi oldukça sevimli olan bir yalın şarkısı.
dile dolanan şarkıdır.
özellikle nakaratı çok hoştur.

Eve senle dönüyorsam
Evden senle çıkıyorsam
Yine de doyamıyorsam
aşksın!
klip tam bir 80li ve 90 lı yılların teması kullanılmış özentili bir klip olmuştur. şimdiki nesillerin hatta 80 li 90 lı olmayanların bile böyle ruh halini özenmişliği de vardır. çocuğun okul çantası eski tür valiz gibi. plak çalınıyor. ama çocuğun bilgisayarı gözden kaçmıyor. bu klibin güzel diyenler genellikle o klibin havası bir gram bile yaşayamayan poserlardır. şarkıya gelince, şarkı güzel zaten yalın farkı koymuş.
güzel şarkıdır. kim ne derse desin klibi de iyidir ama sonunda aşktan hikayeler yazıyor tam orada aşkın çok boktan olduğu aklıma geliyor.
çok cici bir şarkı. akıllara lise aşklarını getiriyor ve yüzlerde tatlı bir tebessüm bırakıyor.
Şüphesiz Yalının ender güzel şarkılarından biri.
klibinin şarkının amacına uymamasıyla oluşturduğu feci mantık hatalı yalın parçasıdır.

efendim şarkı dondurma markası için yazılmış, seslendirilmiş. fakat görüyoruz ki klibinde bir kar manzarası eksik. kabanlar, atkılar, süveterler kışa dair her tür giyecek mevcuttur kişiler üzerinde...

tabi sonbahar, kış mevsimlerinde de dondurma tüketilebilir ama bu klibin olmadığı gerçeğini değiştirmez.

hikaye iyi de giyim olmamış, olmamış..
salakça ve bir o kadar da şirin şarkı. net.
http://inmetwetrust.tumblr.com/image/48292531723
keyfi yolunda, aşkı sonunda...yerine keyfi yolunda, aşkı solunda olarak yazilmiş olsaydi eğer şarkı daha güzel olacağini düşündüğüm şarkı.
eve senle dönüyorsam, evden senle çıkıyorsam, yine de doyamıyorsam , aşksın...
http://www.youtube.com/watch?v=xEb87JQ9CKQ
şipşirin şarkı *
şarkı pek bir güzel olmakla birlikte klibi de sevimlidir. Fakat bir yanlışlık farkettim. Çocuk okulun önünde bir kitap okuyor. Kitabın adı "dinazorlar". Atatürk lisesi öğrencisi böyle hata yapmaz lan. Doğrusu "dinozor" 'dur.
defalarca dinlediğim bir şarkıdır.
'Muhabbeti ruhumu bahara götürüyor' demiş. daha ne desin. *
oldukça keyifli ,kendini dinleten ve her defasında aşık olmayı isteyeceğiniz hoş bir parça .
üst üste sayamayacağımm kadar, tekrar tekrar dinlediğim şarkı. çok güzel olmuş.
Açık ara en eğlenceli yalin şarkısı . Tam da bu mevsimde dinlenmesi farz olan şarkı. Dinledikce kipirdama istediğini kolay kolay bastiramiyorsun
öncelikle "eve senle dönüyorsam, evden senle çıkıyorsam; anahtarımsın." gibi cümleler kuranlar görüyorum, insanların kendi düşüncelerine güvenememesi çok ilginç. her neyse klibe gelecek olursak, partnerler çok tatlılar, kız kim diye soracak olanlar olursa, sihirli annem dizisin de oynayan kötü karakterli küçük kızdı, kıvırcık saçlı çocuğu bilmiyorum ama olabilecek en iyi eş olmuşlar * ikisi de çok sevimli gençler * çokta iyi rol yapmışlar kısa sürede. sanki 90 dakikalık bir film izlemiş gibi oluyorum klibi izlediğimde. tek kelime ile, süper!
Kişisel olarak sevmediğim ama şarkılarının bazılarını hayranlıkla dinlediğim sanatçılardan birisidir. Kısa film, her ne kadar son kısmına bir anlam veremesem de genel olarak güzel bulduğum ve Yalın'ın şarkısının cuk diye oturduğunu düşündüğüm güzel bir çalışmadır.
klibi cesaretin var mı aşka adlı filmi andıran eğlenceli şarkı.
Şarkı kulağa hoş geliyor güzel şarkı ama klibi biraz olmamış.
insana moral veren bir tınısı vardır.
Melodisi güzeldir. Yalın için aynı şeyi söyleyemeyeceğim maalesef.
bu yazin acilisidir.