bugün

fahise, kaltak, surtuk anlamina gelen kelimedir.
daha çok hafif meşrep, eğlenceli kadınlar için ve kötüleme maksadı olamaksızın şaka yollu kullanılır.
osmanlıca orospu.
kaşar halinin daha gelişmiş olduğu bir durumda söylenen kelimedir
Level atlamış kaşar.
(bkz: asufte)
(bkz: ferrari ye vermeyecek kadın tanımıyorum) başlığındaki kadınların genel adı.
bir düz mantık şarkısı:

Duygularimi hiçe saydin sen
Beni bir mendil gibi kullandin
Once ustum sumkurdun
Sonrada beni cope attin

hicbirseyi haketmedin sen
hesaplari hep ben odedim
sen hep 100 tabak yedin
danaya ortak bile girmedin

kevase!

beni sana baglayan tek sey
alipta vermediklerin
kapina dayanirsam sasma
sende kalmis terliklerim

vouvov,vuhuuu.

sen giderken ben gelirdim trallallalala
düz mantık grubunun sözleri ve müziğiyle giden sevgiliye pek güzel küfrettiren parçaları.. fahişenin yandan yemişi..
yaran düz mantık şarkısıdır...

dinlemek için: http://www.myspace.com/duzmantik
zındık, velet-i zina, beynamaz, dürzü gibi genelde eski türk filmlerinde yeşil takkeli hacı amcaların ettiği küfürlerden biridir. ağırdır, etkilidir, beklemediğiniz kişilerden genelde oldukça nefret dolu bir tonlamayla söylenildiğini duyarsınız. inancı gereği kalbinin temiz olduğunu düşündüğünüz kişiler sizi önce şaşırtır sonra tiksindirir. büyüdükçe kanıksamaya başlarsınız.
kerane fahişesinin kısaltılmış argo hali.
genelde direkt orospu diyemeyeceğimiz kızlara veya küfür edemeyeceğimiz ortamlarda söylenen ama aynı kapıya çıkan saklı küfür.
(bkz: dale cavese)
sole mare'de topuklu ayakkabi, full makyaj, fonlu sac triosu ile plaja gelen kizlarin genel adidir.
kibarca s.kilesi kadin.
veledi-i zinanın annesi.
seksi, duyguların tatmini için bir araç olarak görmeyip amaç olarak yaşayan nymph kişisi.
not: para vermeyin almazlar etiğe terstir.
meşrep olan insan canlısı. kaba tabirle orospu afedersiniz.
edit1: zoruna gitti buralardaki bir tanesinin... acaba sözlüğün namuslu erkeklerinin nickaltına "seviştirilsin" yazanlardan mıdır kendisi?
benden uzak dursun kadını.
anadolu'nun birçok köyünde "çotanak" olarak geçen kelimedir.
az kullanılan fakat kullanıldımı da karşındakini şoke eden ağır hakarettir.
seni rahatlatmamı ister misin diyen kişi.
söylerken keyif veren ender küfürlerden.
söylemekten feci zevk aldığım, arkadaşlarla genellikle kıskanılan kız için dillendirdiğimiz kelime.

edit: bak arkadaşlarla dedim yani çokluk bildiriyor! dikkat et!