bugün

(bkz: e ne var bunda)
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
avusturya'da mevcut yoğun yozgatlı populasyonu sebebiyle doğal olarak yozgat'ın ve yozgatlının adı çıkmış bi kere.
lakin türkiye'de sorun olmasa gerek bu, zira hiç "yozgatlı şöyle olur" diye bişey duymadım yurdun muhtelif yerlerinde geçirdiğim yıllar boyunca.
testi kebabı gibi hatunum demek istemiş olabilir. olsa yenir.
+ biliyo musun ben aslında yozgatlıyım.
- hehe, kesişiyoduk ne güzel?.
+ yani; aklında olsun diye.
- kimlerdensing?.
madem taş gibi nerden çıktığının ne önemi vardır.
(bkz: çorumlu olması)
(bkz: nefes alsın yeter) * * *
(bkz: kesiştin hemen konuştun mu)
(bkz: nefes almasa da olur)
ozellikle guzel kadinlar soz konusu olunca erkeklerin birden din, millet, soy sop ayrimini ortadan kaldiriverdigi dusunuldugunde etkisiz bir cumledir. biraz alimli olsun, bazen bir disinin insan olmasi bile gerekmez, erkekler birden cok evrenselci olur.
normaldir çünkü memleketimin heryerinde yaşayan kızlar güzeldir.
kızın yapmak istediği bence uyarıdır.malum sert olur yozgatlılar kavgacı olur.akıllı ol aklını alırım uyarısıdır.
kesişilen taş gibi kızın londralı, parisli veya papua yeni gineli olmasından farkı olmayan durumdur. önemli olan hatunun memleketi değil taş gibi olmasıdır. bu arada kesilen taş gibi adamın aslen yozgatlı olması gibi durumlarla karşılaşmış hatunlara selam ederim çünkü orda bahsi geçen adam benim.
Yatakta nerelisin sorusu yöneltilesi hatundur. mantalite önemli lan gerisini siktiret.
tatlı yenilesi durum, malumm yiyeceksin tatlıyı.
(bkz: peru dan adam çıkmaz)*
nefes alanlar arasında lokal milliyetçilik yapılmamalı. sorun teşkil etmeyen durumdur bence.
hadise'nin sivaslı olmasıyla hissedilen duygu aynıdır.
kızın bir memleketi olduğunun ifadesidir.
- ben yozgatlıyım.
+ amına bile gorum.
herkesin istanbullu olmadığı gerçeğinin insanın yüzüne vurulduğu andır.
(bkz: senin yaptığını çorumlu yapmaz)
-yozgatlıyım...
-...ama tedavi görüyorum.
+'&%&(/=?
yazarın "öyle bir kesişirim ki anında muhabbeti bağlarım." demek istemesidir galiba. gerisi teferruattır.
1/81 ihtimali olan olaydır. illa bir yer söyleyecek nihayetinde.