bugün

ilgi o.osbusudur.
Adamın aylık geliri 200 bin tl'den vergi rekortmenleri listesine girmesi gerekiyor ama görmüyoruz. Serbest piyasa kardeşim, isteyen istediğini yapar.
şu herifi gördükçe çıldırıyorum. benim neredeyse 2 yılda ödeyeceğim borcumu 1 günde kazanıyor.
Gereksiz herif. Bunu kim unlu yaptiysa aklini sikeyim.
Gerizekalı parotoneri.

Bunu seven kesinlikle gerizekalıdır. Ötesi yok yani.
Vasat kişilik. Cinsel tercihinden dolayı değil, cinsel tercihinden prim yapmasından dolayı vasat. Hayır, ne özelliğin var? Sağlam sohbet, iyi müzik anlayışı, iyi bir eğitim, iyi bir yetenek? Hiçbirisi. Tek özelliği cinsel tercihini kullanıp ağzını yaya yaya gevşek hareketler sergilemesi. Ayrıca, gerçekten gerizekalı paratoneri. Bu kişiyi seven birinin normal zeka koşullarına sahip olmasını beklemiyorum.
(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz) der giderim.
geceleri ağlıyormuş yaşayamadığı hayat için aslında olmak istediği bu değilmiş ama paraya çok sıkışmış bunun sebebi de çok yakın arkadaşının annesi ölümcül bir hastalığa yakalanmış ve hastahane masrafları için bu işe girmiş halletmiş arkadaşının annesinin derdini para ile ama kendi hayatı gittiğine üzülüyormuş ve her gece ağlıyormuş yakın bir arkadaşım onun ile arkadaş o anlattı tabi yersen.
dinamik kültürüyle oynanmış cahil ordusu ülkemin ağzı açık izlediği onlara göre fenomen bana göre götveren olan şahıştıır.
yaşıtım. seviyorum ben ama lüks takıntısı çok fazla ve şu aralar çok göz önünde.

ablan star bebeğim.
bildiğim kadarı ile sosyal medyada kucaklanmış, zirvelere taşınmış bir tekerlek.
şu sıra sıkça ünlü isimlerle buluşan (bkz: fatih ürek demet akalın), yeni sezon "işte benim stilim" zımbırtısında jüri olacağı konuşulan eleman.
durmaz'ın snaplerini izleyen her 10 kişiden 9'u "neden izliyon şu topu" sorusuna "bilmiyom" yanıtını vermiştir (y/n: bence durmaz da neden çektiğini bilmiyor)
ha işin aslına gelecek olursak ben severim bu arkadaşı, bir sürü parası olmasına rağmen hâlâ halk arasında "görgüsüz" olarak adlandırılan kimselerin cümlelerini kuruyor, öyle ülke batsın da yurtdışına göçeyim boylarından değil hem, gerektiğinde gidişat hakkında da konuşuyor
sevimli biri yani seviyorsanız gidin bi' konuşun bence
görsel
Endüstri meslek çıkışlı değilse bende bir şey bilmiyorum.
(bkz: dont make stupid people famous)

gerçi çok geç ama.
para için deldiren adamın muhabbetini yapmam.
yakında tv ekranlarında göreceğimiz kişi.
ablası ile fotoğrafını paylaşmış baya şaşıdım öyle adama böyle abla.
http://www.esaspark.com/k...i-ile-paylasim-yapti.html
görsel

bir erkeğin(!) çorap giymesi, anca bu kadar abes kaçabilirdi. iğrenç herif!
biri vursun şuna, fazla sinir bozucu..
Para ve şöhret için içi şişirilmiş bir boş teneke. Adını bile bilmediğim çantalara ayakkabilara servet yatıran bireycik.
ilk kez görenlerin bu ya zenci ya arap dediği kibar eleman.
hala ne boka yaradığını bilmediğim kişi.

döl israfı olsa gerek...
(bkz: geyfendi)
Cevapsız çınlama isimli şarkısı güzel olan kaliteli sanatçı.
sevmiyorum. sevmiyorum çünkü şu an bulunduğu konumda olması gereken o kadar çok insan var ki yetenekli ve gerçekten sanatçı olanlar, onların yerine böyle vasıfsız insanlardan biri olduğu için sevmiyorum. fakat yine de o konumdaki bir çok ünlüden daha samimi biri. çok çabuk kaybolup gideceğini zannetmiyorum çünkü genç milletimiz epey seviyor.
O insanin sahneye ciktigi yerler tiklim tiklim olup onu boyle unlendirdiyse bu halk. Bence bu hepimizin utanci. Onlara sevgi duyan ne kadar insan varsa insallah babasi kocasi oglu ilerde vurdurur.