bugün

büyü baba joe nun dediği laf vardı kerhaneleri kapatlım da millet bizi mi siksin. boktan bi durum. kapatsan bi dert kapatmasan bi dert. ancak şu da var açılması için şöle bi anket yapılması gerek 70 milyona.

karınızın ya da kızınızın kerhaneye atanmasını istermiydiniz? eğer yeterli evet cevabı geliyorsa kerhaneleri açalım devlet de oraya işçi atasın çalışsınlar efenim. Bence paralı seks bir toplumun amına koyan sekstir. Parasız gayri meşru sekste de bir toplumun amına koymaz ama anal yaptırır. Bunun görmek için avrupanın yaşlı nüfusu bile yeterlidir. Seks ihtiyacı olmassa kimse evlilik ihtiyacı duymaz duyarım diyen de siktirsin gitsin zaten. Evliliği ihtiyaç haline getiren en önemli alt faktör cinselliktir gidin istediğiniz bilim adamına sorun. Cinselliği çıkart geriye 3 ün 1 i kalır. Evlilik dışı düzenli cinsellik yaşayan birisi kolay kolay evlenmek istemez armutun sapı eşşeğin siki diyip genellikle türlü bahaneler bulur. Tabi buradaki sosyolojik deformasyon (deformasyon yazdım ki bi bok biliyorum sanın) çok yavaş bir biçimde seyredeceği için biz bunu normal göreceğiz. Halbu ki bi kaç asırlık bi süreçte çok ciddi bir beladır. Mesela avrupada yaklaşık 50 yıldır zina suç değil ve hali ortada ne kadar gelişmiş de olsalar bir çoğunun nüfusu yaşayan ölülerden oluşmakta. Ve yaşlı oranı gün geçtikçe artmakta. Zinanın suç olmasına tepki veren kadınlar aslında haklılar çok ağır cezalar verilip bu da sadece kadına yükleniyor erkeklere ise hiç bir yaptırım yok halbu ki dinde böle bişey yok. Uygulama yanliş. Neyse efendim birbirimizi evlenmeden sikmeyelim diyorum.
bugün gördüğüm bi başlıkta travestilerin 20 bin tl alması üstüne üstlük ayda. üstüne üstlük onca kerhane varken. bilemiyorum kapatılırsa ülke düz duvara tırmanır külliyen.
çok kötü sonuçlar doğurabilecek olaydır. örneğin;
--spoiler--
sen anandan yine çıkardın ama
baban kim bilmezdin şerefsiz *
--spoiler--
- abi! kerhaneleri kapatcaklarmış!

+ ön bakim şöyle bi 360.

- ...
kerhanelerde yatıp kalkanların karşı çıkacağı uygulamadır. kimse "kerhaneler olmazsa tecavüzler artar" gibi mal mal önermelerle gelmesin. üzerim. genelevlerdeki hiçbir kadınımız o işi isteyerek yapmamaktadır ve bu insan haklarına aykırıdır. kerhane oluşumunu destekleyenden de ne vatandaş ne de insan olur.
hayda.umarım kapatılmaz işletmemi yeni açmıştım. o kadar para döktüm ben bu işe.boşa gidemez.
kapatıldığı gün sözlüğe dönmem kariyerim hakkında yanıltıcı bilgiler vermesin.
Şeriatçı hükümetin uygulaması. Şaşırtmamıştır.