bugün

bedava mesaj hakkının başımıza getirdiği belalardan sadece birisi...

ilk karşılaşmam 2009 yılında baş belası yeğenim sayesinde oldu... yeğenim 8-9 yaşlarında... çocuğun kızlara karşı daha bu yaştan bitmez tükenmez bir ilgisi var. biz hormon bozukluğuna veriyoruz(vermek derken öyle düşünüyoruz).

birgün yeğenim yanıma oturdu ve "bak abi kız arkadaşım bana neler yazıyor" dedi. bir bakayım dedim neler yapıyor bu böyle diye... mesajlar aysun diye bir kızdan geliyor. gösterdiği mesajda ise:

gönderen: aysun
mesaj:"senin için ölürüm, ne istersen yaparım yeterki evet de"

minvalinde şeyler yazıyordu. pek şaşırmadım açıkçası çünkü zamane çocukları anasının gözü, her halt beklenir bunlardan... binbir gece, aşk-ı memnu, kurtlar vadisi izleyerek büyüyorlar... üzme kızı dedim yeğenime sonra kayboldu ortalıktan stajyer pezevenk...

bir süre sonra yine geldi. abi bak şimdi ben ona "benim en çok neremi beğeniyorsun" yazıcam dedi. bende bildiğim bütün hakaretleri ettim. birşey değil, bu attığı msjları kızın annesi-babası görse kan davası çıkacak aramızda, götümüzü kesecekler lan! var mı ötesi?

bu stajyer pezevenk ortadan kaybolup, bir daha belirdi(töbe bismill...) bu sefer sorusuna cevap geldiğini söylüyordu. başladı okumaya: "senin en çok sırtınla poponun kesiştiği yerdeki o bombeyi ve güçlü kollarını seviyorum" ahahhah baksana ne yazmış abi kız ya...

ben:!!!

bakıyım bi şuna dedim. aldım telefonunu harbiden aynen öyle yazıyordu. bir de sonuna gülücük koymuş kevaşe...

kendi kendime düşünmeye başladım ulen tam 19 yaşındayım ve bu güne dek bana hiç bir kız böyle birşey söylemedi! bir kendi popoma bakıyorum, birde yeğenimin kuru götüne;bir kendi kollarıma bakıyorum birde bizim iskeletora... lan bu ne saçma iştir. hadi onu bırak bu kızın yaşı kaç daha bunları düşünebiliyor, düşünmeyi siktirgeçtim nasıl dillendiriyor lan!hani o hayata küsülen anlar olur ya, işte tam o andaydım. hemen telefonu yeğenime doğru fırlatıp, ayaklanıp yeğenimi kaptım...

"lan sıçarım bombene pezevenk, ne biçim çocuksun lan sen! niye yaşıtların gibi top oynayıp, sokakta koşuşturmuyorsun? belamısın lan sen başımıza!" durmadan çocuğu sarsıyor ve bağırıyordum... o esnada içimde kendimle yüzleşmekteydim. acaba onu böyle hırpalamamamın sebebi, bulunduğu durumu kıskanıyor olmammıydı! kendiyle barışık ruhum, tecavüze uğrayıp dengesini yitirmişti.

ben böyle çocuğu sarsarken "abi dur şaka yaptım" dedi. inanmadım uzun süre, daha doğrusu yaptıklarından hangisi şakaydı onu çözemedim.
sonra dur göstericem bak dedi.
fırlattığım telefonunu yerden aldı, ayrılan parçalarını birleştirdi. o birleştirdiği esnada ben yine sinirlenip bir tokat attım ibne'ye, telefon yine yere düştü ve yine dağıldı.

bi daha yerden aldı "bir dur inanmazsan yine vurursun" dedi. idam edilen adamın bile son arzusunu dinliyorlar diye kabul ettim.

telefonun ayrılan parçalarını birleştirip, açtı... mesajlara girdi. "abcd" diye bir mesaj yazdı ve bak şimdi bu mesajı aysuna yollıycam dedi. ben bu kitapsızı tam elime alacakken. "bir dur bak şimdi ne olacak" dedi...

msj gider, gitmez; bir msj geldi telefona...

gönderen: aysun

meğer bizim yeğen kendi kendiyle mesajlaşıyormuş... kendi numarasını, kendi telefonuna aysun diye kaydetmiş yavşak. kendi kendine mesaj atıyor. bende yedim bu olayı. harbi harbi yedim yani. içimde bir anda bir rahatlama oldu ama... yeni nesile karşı güvenim bir anda geri gelmişken, yeğenime karşı olan güvenim tamamen tükenmişti...

ertesi gün yaşadığım korku yüzünden dudağımda uçuklar çıkmıştı... şeytan görse bizim yeğeni şapka çıkartır, önünde eğilir arkadaş ya! sırtıyla poposunun birleştiği yerdeki bombeymiş... ulan sen nerden duydun bunu. sende popo mu var lan! bende çok safım ama...
böylesidemi var? dedirten insandır.
bu cinsten bir kız tanıyorsanız artıkk tanımamazlıktan gelin.
samsung e-250 de yapıp herkesi kandırma hevesi olan kişinin yaptığı bir eylemdir. Hoş ben de msn de kimse olmayınca öbür msn mi açıp kendimle yazışmıştım.
menü>mesajlar>mesaj oluştur

-alp nbr ben seval telim ayni
+05.. ... .. ..
-alla alla hep meşgul hep meşgul