bugün

eğer karşındaki insana karşı bir şey hissetmiyorsa ve aynı zamanda da kaybetmek istemiyorsa bu yola başvuran kız.
(bkz: kaçanın kovalandığı gerçeği)
cok yanlis bir tutumdur. kizin karsidakine aci vermemek icin olumlu ya da olumsuz dusuncelerini duzgun bir sekilde belirtmesi daha uygundur. tabi ki bunu kasitli olarak yapan kizlar da yok degil.
(bkz: kasar ruhlu kizlar)
bazı durumlarda iyi çözümdür. özellikle iş ortamındaysanız herkes için en sağlıklı olan budur kanımca.
gerçi sen hoşlandıgını hareketlerinle ima edersen oda hoşlanmadıgını hareketleriyle ima etmeye başlar.
haliyle bu tip durumlarda da insanın hareketleri üzerindeki oto kontrolü zayıf olduğundan karşı tarafı hiç istemesenizde daha çok kırabilirsiniz. daha çok diyorum çünkü ne yaparsanız yapın zaten cevap olumsuzsa kırılacaktır.
kendisini agırdan satmaya çalısan kızdır.
oldukça zor zahmet veren kızdır.
anlamamazlıktan gelmesinin en önemli nedeni karşısındakininden hoşlanmaması, sevmemesidir. yoksa her bayan sevdiği kişi tarafından sevildiğini, hoşlanıldığını hissetmekten mutluluk duyar.
amacı naz yapmak olmayan kızdır. beğenmediği bir erkek tarafından hoş bulunmak onun için pek bir şey ifade etmez sadece.
anlayıp tepki vermediğine göre sizden hoşlanmayan kızdır.
hala anlamamazlıktan geliyorsa, size arkadaş olarak değer verdiğinden hala sizinle görüşen kişidir. Çok şansınızı zorlamadan ya bu sevdadan vazgeçmeli ya da çıkıp karşısına "ben seni seviyom " demeli.**
Bir zamanlar benimde bulunduğum pek hoş olmayan bir durumdur *
(bkz: seninleyken çok eğleniyorum ama arkadaş kalalım)