bugün

" "

Entry burada.
bayaaa iii.
Bazen iyi bazen kötü. Sadece garip bir yorgunluk var üzerimde bu aralar.
çok sıkıcı uyumak en guzeli..
görsel
Yorgun ve uykusuz biri olarak mental yorgunluk çeken biri.
Çok iyi hissediyorum. 15k maaş gelir vergisini bile şirket karşılıyor 5 gün mesai 2 gün izin üstüne ekstralar yaşanılan yer insanların bolca tatile geldiği sahil kasabası . Daha nolsun.
yorgun ve huysuz, sanki dertleşecek birisini arıyor gibiyim.
bu soru bana dm olarak gelse kendimi çok "özel" hissedebilirdim. Ama şimdi çok "genel" hissediyorum.
her gün daha iyiye gidiyorum. uyku düzenime yerine geldi. hiç bir psikiyatr ilacı kullanmıyorum. uğradığım haksızlığı gün güzüne çıkarmak için her gün daha azimle çalışıyorum. tek başıma onlarca dava mahkeme ile uğraşıyorum. yenilmedim. kazanacağım.
bomba gibi çok şükür.
sabah 4 gibi uyandım bok var gibi.

görsel
Mutlu musmutlu.
görsel

Arada böyleyimdir efendim, evet.

Bu arada resim Doğan Cüceloğlu'nun "insan insana" kitabından. intihal yapmayalım öyle değil mi.
Başım ağrıyor ego çekiyorum işte. Sokacağım yaptığın işe diyeceğim yakında.
buzdolabının yumurtalık bölümünde duran limon gibi.
Buzdolabında yemek siparisinde gelen mayonez ketçap gibi. [neden orda olduğunu bilmeyen asla kutular varken acilmayan ta ki detaylı temizlikte fark edilip çöpe atına kadar duran o dandirik marka urunler]
Yorgun. Fiziksel, ruhsal, maddi manevi ne varsa her şeyden yoruldum. Direnmekten, unutmaya çalışmaktan, hissetmekten, hissedememekten. Anlatmaktan da yoruldum. Bu gemi böyle nereye kadar diye soruyorum kendime. Cevap bulamamaktan hepten yoruldum. Bir yanım yaktı gemileri, diğer yanım küllerin arasında hala bir şeyler arıyor.
Çok şükür iyiyiz.
intihar edeyim düşüncesi ile dururken az daha ediyordum.
gerçekten sıkıldım, gerçekten yoruldum.
görsel
Çiçekleri dökülmüş kurumuş orkide gibi.
Vazgeçmiş gibi, gibisi fazla.
bok gibi..
Fakir. Cebimdeki son parayı sabah harcadım, ay başı nasıl gelecek a dostlar?