bugün

Bir kadının kendini en çirkin hissettiğin andır. (bkz: Aldatılmak)
Aynaya baktığımda.
Saçımı at kuyruğu yaptığım zamanlar. Saçlarım topluysa güzel hissetmiyorum, zaten sadece hastaysam, halsizsem topluyorum.
aynaya baktığım an yazmaya geldim ki yazılmış.

bir takım anlardır.
Yaş aldıkça insan hayallerinin bir bir aklından silindiğini hissetmesidir çirkinlik insanın.
sevilmediğimi hissettiğim tüm anlardır. gerçekten güzel de olsam hiç manası kalmıyor.
Aynanın karşısına geçtiğim her vakit kendimi çirkin hissediyorum ya da saçlarım uzayana kadar her gün.
Sevilmediğini hissettiğin andır bence.
2 sene önce. depresyondayken. aynaları kapattığım ya da kırdığim zamanlar oldu. beynin güzel gördürmüyor. sadece kendimi değil her şeyi çirkin gördüm. papatyalara tahammül edemedim kedilere bakamadım. iyi yanı şu. hiçbir şey sonsuza dek sürmüyor ve bulunduğun yerden doğrulduğunda güzeli de daha güzel görüyorsun.
özenli giyinip süslenip iltifat beklerken karşı tarafın bakışlarının bile değişmemesi, farketmemesi.
(bkz: regl) hormonlardan kaynaklı olabilir.
Her zaman..
genellikle 1 ila 2 gün duş almazsam hissediyorum.
Hayatımda biri olmadığı anlar.
Birinin kalbini kırdığımı hissettiğim andır..
7/24*

neden? çünkü çirkinim*
duşa girmeden hemen önceki an. ortalama yarım saat sonraki temizlenmiş, kremlenmiş, mis gibi kokan halimi düşündükçe o anki beni asla güzel bulamıyorum.
birisinin ( ekseriyet ile kadın tabi ki ) sana bir kere baktıktan sonra ikinci defa bakmamak için farklı şekillere girdiği durumlardır. misal senin arkanda olan bir şeye bakmak için kafasını sağa sola eğer ya "sana bakmıyorum g.tün kalkmasın iğrenç şey" tarzında. heh o anlar işte *
yoktur. çocukları istismar eden, hayvanlara şiddet uygulayan, kadınları üzen yavşakların olduğu bir dünyada olsun varsın ağzım burnum kusursuz olmasın.
Kendini çirkin hissetmediğin anlar diye sorulması lazım.
365 gün 6 saat.
sabah kalktıgımda.
resim çekinmek için kamerayı açtığım tüm anlar.
Benim hakkımda birileri bana olumsuz şeyler söylediğinde.
Sevilmediğimi anladığım an.