bugün

Bir tanesi vardır ki saç baş yoldurtur.
(bkz: Beth Ditto)
görsel
görsel
görsel
aşırı talep fazlalığından dolayı başı dönen kızdır. yurdum abazanları tarafından onun dahi o kadar götü kaldırılır ki çirkin olduğunun farkına varamaz kızcağaz. bir de bunların yanlardan yağlar fışkırmasına rağmen dar badi giyenleri mevcuttur ki insanda ne zevk bırakırlar ne istek. lan o vitrindeki mankende gördüğünüz her şeyi direkt üzerinize giyinip çıkmayın bi aynadan bakın ya nasıl olmuş acaba diye. arkadaşlar daha yaşanılır bir dünya için size yalvarıyorum nolur şu abazanlığınızı biraz azaltın. çekeceksek de değecek birinin kaprisini nazını çekelim, iyiyle kötünün bir farkı olsun.
saçını sarıya boyayan kızdır genellikle. bir de abartılı makyaj yapıp topuklu ayakkabı giyebilir. orijinal kalıp insan gibi davransa güzelleşecektir halbuki. hepten sıçıp batırmaktadır.
Türkiye coğrafyası'nda zengin olma kaygısı gibi bilumum sebeplerle meşhurluğa geçiş evresinde bu süreci başarıyla atlatabilmek için "kendi kendine şimdi ne yapmam gerekir" diye soran, daha sonra yetkililerce kendisine vücudunu sereserpe açması gerektiği söylenen, akabinde bu çalışmayı başlatan ve ekrana her çıktığında türk erkeklerinin hanımlarına bakıp şükretmelerini sağlayarak onlara daha çok bağlanmalarını sağlayan, türk aile hayatını korumak için topluma sunulan, klip çekimi sırasında çekim ekibindeki bir elemanın (abaza, sapık vs.) göz odağının sürekli bacaklarında ve göğüslerinde olduğunu görerek kendisi seksi sanan, malum teoriye göre ise maymundan insana geçiş evresinde evrim geçirmeyi reddeden ancak insan giysilerine özenip göbeği ve kritik noktaları açıkta bırakarak salına salına objektiflere poz veren, etraftaki garip bakışlara aldırmadan sokakta dolaşan iğreti kişi.
çirkin insanlarca fazla şımartılmış şahsiyet.
orasini, burasini açarak arada ki açığı kapatmak istiyordur.
vücudunun farklı bölgeleriyle dikkat çekmeye çalışır, çirkin olduğunu kabul etmez, edemez ve ego tavandır.
yurdum ergen, abazan erkekleri tarafından "yokluğa bire bir" mantığıyla şımartılmış kız.
şişko kızın mini etek giymesi.

zayıf kızın dar pantolon giymesi.

çok üzücü bir durum :(