bugün

hocanın her dediğini yanlış anlayıo sınıfta aptalca sorular sormak olabilir.
O: Today I will arrange an appointment for your library orientation. I will inform you on Thursday.
ben: oooo what? we will go to library on Thursday right?
kaldırımdan takla atarak düşmek. "kaldırım ya bu, 15 cm lik yükseklikten nasıl takla atarak düşersin?" demeyin. bir arkadaşım düşmüş.**
sesi çok kötü olmasına bağıra bağıra şarkı söylemek.
ben bunu sözlükte hep yapıyorum, entry tarihine bakmadan yazara mesaj atıyorum. sonra bir ara jeton düşüyor, bir bakıyorum tarihe 2006, üzerinden 4 yıl geçmiş. insanlar da yazık beni kaale alıyorlar.
kesinlikle ama kesinlikle derste sessizlik olduğu anda iğrenç bir espri yapıp sadece yapan kişinin gülmesi.*
cok önemli bi sey konusup masaya dirseğini dayamısken o dirseğinin kayıp düsmesi ..
sevgilinize bilinçli olarak yanlış msj atmış gibi yapmak ve onun bu durumu ayıkması (yaşadım biliyorum çocukluk işte oluyo böyle seyler.)
kendi ismini bile hatırlayamayacak kadar sarhoş olmak yeter de artar.
çıkamayacağını bile bile ton yükseltmek . (bkz: bir tek dileğim var mutlu ol yeter)
fütursuzca konuşun. sesiniz kısılana kadar, aklınıza gelen ilk kelimeyi, düşünmeden, tereddüt etmeden, çekinmeden söyleyin. sonra gerçekten güzel rezil olursunuz.
-espri yapmaya kasmak
-kendini övmek
-bilmediği konuda ahkam kesmek.
universitede derste catir catir osurmaktir.
boş mesaj yollayın, karşınızdaki mesaj yollamayı bile beceremediğinizi sanıp size aptal muamelesi yapıyor. denedim, %100 çalışıyor.
dirsekle kalem tutmaya çalışmaktır kesinlikle.

dirsek kurşun kaleme sert bir şekilde temas eder ve damar ile liflerin üst üste gelip basınca uğramasından dolayı elektrik çarpıyormuşsun hissi uyanır. ve çığlığı basarsın.
yaşadım, biliyorum.

zürafa : huaaaaaaaığğhh...
hoca : zürafa... oğlum hayırdır ?
zürafa : hocam kalemi dirseğimle kavrayım diyordum...
hoca : çık lan dışarı !
toplum icinde gegirmek, catir cutur osurmak ve burun karistirmaktir.
Son derece sessiz ve ağırbaşlı bir ortamda, başkalarının tebessüm etmeye bile tenezzül etmediği kıytırıktan bir espriye kahkahalarla gülmek, bütün gözler sana çevrilince sinip suspus olmak.
gondola bindikten sonra gondolun hizina bagli olarak poponun kalkmasi sonucu:
'g*tum kalkiyo, g*tum kalkiyo' diye bagirmak.
starbucksa gidip ben bi oralet alayım demek.
sözlük yazarı olmak. yada troll'ü diyim.
bir de bunu bilinçli kendilerine işkence etmek için yapan,bunu anlayışsız topluma karşı bir kendini savunma aracı haline getiren hassas, mazoşist ruhlu insanlar vardır.
bir anlık azgınlık sonucunda, seks temalı entry girmek ve başlık açmaktır. napsın sevişemiyor seks temalı başlık açıp kendini tatmin ediyor garibim.

kanıt: sol frame.
sözlükte ettiğin küfürü bir de ananın babanın ablanın kız kardeşinin yanında et bakalım, vay be kardeşimiz ne denyoymuş olarak anıl.

not: mutlaka deneyin bunu sözlük yazarları, anan da deneyebilirsin mesela.
metroda arkadaşlarınla bağırarak şarkı söylemek, halay çekmek, bilimum oyun havaları oynamak...cok hoş herkes size bakıyor... ha bide sehrin kalabalık meydanında yarı çıplak dans etmek var, ama ona girmeyeceğim..
30 yaş üstü bir erkekseniz üzerinde "say hello to my little friend" yazısının altında aşağı doğru giden bir ok işaretinin olduğu siyah bir tişört giymek.

my "little" friend nedir yahu? herif yenilgiyi çoktan kabul etmiş.
(bkz: alkollü whatsapp kullanımı)