bugün

Hayatta dengelenmeye çalışmaya çalışıyorum sadece. Taktik maktik yok..
eşşeğin tekiyim. insanları gereksiz yere üzüyorum.
bu kadar mükemmel olma. şaka lan şaka karamsar yazacaktım.
yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun, neden bugunden baslamiyorsun ?
birazda kendine değer ver.
Fazla düşünceli olmam bana çok zarar verdi.
Karşımdakiler de kendiniz nimet sandı.
Herkese hemen güvenip varını yoğunu yollarına seriyorsun. Yapma.
Hep harcanırsın.
Her şeyi çok çabuk silip atıyorum
Çok fazla ikilemde kalıyorum
Çoğu zaman gereğinden fazla sinirleniyorum
Çok çabuk umutsuz olabiliyorum.
Karşıdaki insanı üzmemek için kolay kolay hayır diyemiyorum. Oysaki hayırı şak diye yapıştıran gamsız insanlarda olabilmeyi o kadar isterdim ki.
Her şeyde başarısız olmayı çok iyi beceriyorum. Hiç hırs yapma gibi huyum yok. Dikkafalısın da.
Mutsuzlukta kanıma işlemiş.
Neden bu kadar duygusalsın sen..
Akıllanmıyorsun da hayatını ufak ufak mahvediyorsun..
Darmadağınık cümlelerle kayboluyorsun, kabuğuna çekilip ağlıyorsun ..
Neden ha neden..
Sana iyi gelenleri hayatında istiyorsun. Hep yüz veriyorsun. Hayatını mahvedenleri uzak tut kendinden. Seni üzene yol ver. Gerizekalı.
Çok gamsızım.
çok cimrisin çok.
birilerini eğlendirmek için kendini yormana gerek yok. boşver milleti.
Sevdiğim insanları cok kıskanıyorum. Of.
Neden artık sevmediğin halde onu terk edemiyorsun?
inatçıyım. ikna etme konusunda değil ama , ikna olmama konusunda. elimde değil ama desemde eleştirebildiğime göre elimde herhalde.
sürekli tek tip hatun seviyorum ve o burun yapısı nerede olsa beni kendine çekip başka bir şey düşündürmüyor lan neden amk neden.bu arada fazla takıntılıyım sanırsam.
Cabuk sinirleniyorsun, kararsizsin, yersiz vurdumduymazliklarin ve yine yersiz asiri kafana takma huylarin var. Olaylar ve kimseler hakkinda Keskin cizgilerin var sevgili insan. Birazcik torpule kendini, yoksa hayatin cok fazla zorlasacak.
götün çok kalkık ayakların az yere deysin yahu!
Rasyonel tarafımla sentimental tarafım sürekli savaşım halinde. Bazen çok duygusal tepkiler veriyorum.
%70 sosyopat.

Üzülmek sevinmek sevmek nefret etmek gibi duygular hayatımda sadece %30 var bu yüzden fazla soğuk kanlıyım. Bu huyumdan nefret ediyorum çünkü insanların canını ne kadar yakabilirim bilmiyorum çünkü kimse benim canımı yakamıyor. Empati kuramadığım için üzgünüm...
Dış görünüşünden bakarsak. Burnun... önünü nasıl görüyorsun bilmem ve bu kilolar. Bunlara rağmen narsistsin zor olmuyor mu ya? Hem de soğuksun, biraz yüzün gülsün. insanlarla konuş biraz, sosyal ol.
Nereden tutsam elimde kalıyorsun.