normaldir zira aşk gibi hoşlantınında yaşı yoktur.
(bkz: ben)
her gencin başına gelebilir. korkma zamanla geçer.
1-2 yaşta problem olmadığını tescil edebileceğim durum.
insanda akıl olduktan sonra herşey mümkün.
Yaşıtım kızların çoğu gerizekalı seviyesinin altında ve zaten abilerimiz tarafından hepsi sıradan geçiriliyor.
Bu çok çirkin bişey ama böyle değil mi durum. Kullandırmıyolar mı kendilerini.
Kız milleti kendilerine akıl verilmesinden hoşlanmıyo ve hep kaybediyo.
Ne olursa olsun kimlikte islam yazıyosa o kimliği yalancı çıkarmayın bari.
insanların zaaflarını kendi lehine çevirenlere lanet olsun.

Yaşından küçük kızları kullanan o.. çoçuklarına lanet olsun.
Onlar yüzünden her kadın programında bütün erkeklere fırça atılıyor..
(bkz: ablan kurban olsun sana)
aptallık diye nitelendirilebilir ancak insanız sonuçta. kendinle alay ettiğin olur, aynanın karşısında gülersin bu haline. ama bir şey vardır, görmesende çekiyordur onu sana. bir sıcaklık hissedirsin önce, yaşına başına bakmassın, belki de bacak kadar boyuna * lafın gelişi yani. sen giderken o yolu yarılamıştır belkide. kaybetmişliklerle, tecrübelerle yoğrulmuş şimdilerde dingin hayatında senin gibi bir fırtınaya yer yoktur belkide.

kimbilir belkide kırmak istemiyordur, susuyordur, bak sende susuyorsun, çocuksun çünkü, hani sevdiğimizi söylerdik ya ilkokulda sıra arkadaşlarımıza, kan kırmızı kesilirdi yüzümüz utancımızdan. utanmıyorum sadece içimde bir o var, belkide hayal. ama laf anlatamıyor insan kendine.

bu gece benim gecem be sözlük, siktiredilsemde zararı yok, içine sıçtığımın dünyasında açık sözlülük para etmiyor çoğu zaman, varsın etmesin yine ben ve kaderim yolumuza devam ederiz. ki o kırmaz beni bilirim. * *
genellikle hüsranla biten vakadır.

(bkz: kendimden biliyorum)
hem zor hem de güzeldir.mesela sizden 10-15 yaş büyükse sizinle asla istiklalde el ele gezmeyecektir. çünkü o bunu çoktan minimum 7-8 kişiyle yapmış ve de bu tarz romantizm olaylarına doymuştur.gece hayatınızda da yalnız olacaksınızdır.çünkü o buna doymuştur.sürekli evde oturup film izleyip çekirdek çitlemek isteyecek sizinle 2 adım ötedeki dükkana bile gelmeyecektir.acaba benimle görünmek istemiyor mu diye bile düşünebilirsiniz.kim bilir belki de öyledir.asla söylemeyeceği için bunu hiç bilemeyeceksiniz.siz onun için bulunduğunuz şehri terk edip 1 mahalle yukarısına taşınırsınız ama bunu da normal bir şeymiş gibi görecektir ve hiç de mutlu olmayacaktır.sadece küçük bir "hadi ya" diyecektir.ama mutsuz da olmadığı için siz kendinizi buraya taşındığınız için onun da mutlu olduğuna inandırırsınız.uykusunda onu izlemeye bayılırsınız ilk günler,salak salak sırıtarak...üstelik o horul horul horlarken.hep ama hep evdesinizdir. gezmek istemez.eğlenmeyi bilmez.çünkü dedim ya,doymuştur o her şeye.ve siz farkında değilsinizdir ama o aşka da doymuştur.yani varsınız veya yoksunuz...fark etmez onun için.size rağmen,size bile doymuştur o.çünkü adı x olan sizin gibi biriyle zaten biiiir sürü şey yaşamıştır.şimdi siz onun için farklı bir isim ve farklı bir bedensinizdir. belki göğüsleriniz biraz daha büyük,boyunuz biraz daha kısadır.saçlarınız farklıdır belki.ama yine aynı insansınızdır. bunu elbet bir gün fark edersiniz ama bu her zaman çok geç olur.onu terk ederken bile umurunda olmadığınızı görürsünüz.asla çabalamaz.geri dönmenizi istemez.niye istesin ki?bir şey mi değiştirdiniz ki hayatında?artık cevabını da siz de bildiğiniz için arkanızı dönüp giderseniz.ve tecrübeye dayanarak söylersem bir kaç yıl sonra sokakta bile görseniz rastgele içiniz kıpır kıpır falan olmaz.hikayedir bu.siz de unutup gitmişsinizdir ve kim bilir belki de onun size yaptığı şeyleri farkında olmadan çoğu insana yapmışsınızdır.
yaş ilerledikçe tersine dönen durum.
genelde yaşanan durum. en çok hocalara aşık olunur hatta yada hava durumunu sunan kız ya da bim'deki kasiyer.
Zor ama imkanlı olan durum. Yaşattığı heyecanı en az bir kere tatmak gerekiyor.
Doğal şeylerdir geçer.
vakti zamanında yaşadığım olay ama anladım ki arada ilişkiden çok ihtiyaç giderme mevzusu dönüyor bi yere kadar..
o kadar kondisyon dökülen terler yok yok,bana göre değil.
hormondur o.
genelde ergenlik döneminde sıkça görülen olay kendinden büyük kızlara sempati duyma ama yaş ilerledikçe bu tür hayranlıklarda ortadan kayboluyor.