ülkenin %42 58, 48 vs.. sayılarına bakarak hakaret eden. "bu kadar geri zekalı var" gibi cümleler kurma dengesizliğini gösterebilen güruhtur.

acınasıdırlar. nargile olsa çekilmezler.
hak ediyorlarsa haklı olan zihniyettir.

herkes hakettiği gibi yönetilir. açım diyen hala aynı partiye oy veriyorsa beter olsun ne diyelim. memnun demek ki halinden.
zannımca tanımadığı vatandaşına hakaret eden herkes geri zekalıdır, acınasıdır.

ülkenin %42'si aptalmış. ya da 48 ya da 58 vs...

böyle deyince kendini bir bok zannediyorlar arkadaş gurubunda, adına da marjinallik diyorlar.
hadi diğer azınlıkları geçtim, birilerinin yardımı ve fişfiklemesi ile ekmek yedikleri kaba sıçıyorlar...

ama türk milleti şu son yıllarda sıçmakla kalmadı, sıvadı resmen...

bir kısmı tarikatçıların pençesinde zeval olmuş-gitmiş umutsuz vak-a ama...

diğerleri de allah-din diyen namussuzlara yanaşıvermektedir...

son referandumdan bellidir durum; tüm türk-islam mhp'lileri evet demiştir...

"kendi vatandaşlarına hakaret eden zihniyet" mi diyorduk?..

''siz busunuz, ben de ne olduğunuzu diyorum'' demektir.
'lifeless loser' dedikleri; evet, işte bu kendileridir.

sürekli sevgisizlikle karşılanacaklarından hayatları pekte hoş geçmez.

oy verdiği partiye göre insana değer veren ise ciddi söylüyorum egoları basit, fanatizm ihtirasına kapılmış insanlardır.
Bu dunyada kendi vatandasini elestirmek gunahtir gibi bir yasa mi var? Elestirmek hakaret etmek degildir, asil erdem bu elstirileri kaldirabilmek, gerektiginde kendi hatalarini gorup bunlari duzeltebilmektir...

Evet efendim, bu ulkede bu tarz elestirleri kaldiramayan kimler varsa onlar da elestirilen gruba kesinlikle dahildir...
önceki hayatında nalbur olup, günümüzde roman karakteri gibi davranan lezbiyenlerden yeğdir.
kendi vatandaşını siken zihniyete göre hakaret söz konusu bile olamaz.