bugün

Kişilerin kendilerine verdikleri sozlerdir.Bazıları zaman geçtikçe bozulmus ve sonradan pişman olunmuştur.
Bu jüriyi de atlatırsam günü gününe çalışıcam. Valla.
Ömürleri genellikle bir kelebeğinkiyle eş değerdir.
Pazartesi başlayıp çarşamba günü bitirilen diyetlerdir.
Tutamayacagin sozlerdir.kendi kendine soz vermen demek kararlarindan yada yaptiklarindan bir memnuniyetsizlik duyman demektir.zaten tutarli ve kisiligi oturmus bir insan kendi kendine soz vermez anin getirdigi durum ve sartlardaki tum davranis veya kararlarinin o an ve kosullar icin kendi iradesinin sonucu oldugunun bilincindedir , yani tekerrur edebilir.
çok başarılı ve imrenilen birisi olucam.
Bir daha güzel kızla çıkmak yok. Cısss. Bir daha canım yanmayacak. Piç olucam. Evet.
Sevsem de güvenmeyeceğim, her sırrımı derdimi insanlara anlatmayacağım.
herkes senin gibi iyi niyetli değil koala. her önüne gelene güvenmek yok.
Eve gidince direkt uyuyacağım diyorum. Yeter artık içmek yok, sigara yok, sabaha dinç olacağım diyorum.

Aklıma bir şarkı sözü, bir film sahnesi geliyor, yapamıyorum.
(bkz: bi daha içmiycem)
Daha katı olacağım, gamsız olacağım, artık kimseye acımayacağım, dönüp arkamı gidecegim diyorum yine olmuyor.
Tek tutulmayan olanlardır.
tamam şu çekirdeği çitlemeyeceğim, bağımlılık yapıyor yeter artık.. tabi bu sözü çoğunlukla tutamıyorum..
p.tesi rejime / sigarayı bırakmaya vs başlıyorum.
Gerçekleştiremediğim için vazgeçtim.. canım kendim seviyorum seni.
Kendime karşı verdiğim sözleri tutamıyorum.
Spora başlayacağım diyorum işte de havalar az daha soğusun başlarım.
Empatini azalt, kimse ile bağ kurma.
Merhamet tavizi doğurur, taviz ise senin özgürlüğünü baltalar.
kendim dahil kimseye verdiğim sözü tutamam. çok fazla değişken var. nasıl tutabilirim ki?
genelde tutulmayan sözlerdir. Kendine verdiği sözü yerine getiren insan kendinin evrimini gerçekleştirir. Üst insan oluverir.