bugün

çocuğunu doğurup sokağa atan anneye, ders olabilecek bir annedir.
babasıda kazıtmış ama o zaten kel olduğu için farkedilmiyor. burda önemli olan anne. öpüyorum ellerinden.
çocuğunu hasta olmadığına inandırmak isteyen elleri öpülesi annedir. bir motivasyondur. inşallah iyileşir bu ufaklık ve tekrar hayata sımsıkı sarılır. anne için söylenecek bir şey yok, anne veya baba olmak tarif edilecek bir olay değil, yaşanacak bir olaydır. o anne veya baba "öl" deseniz ölür o evlat için!
- annedir...
takdir edilesi eli öpülesi kurbanı olunulası annedir.
içini çoktan kazıtmıştır. saç dediğin nedir ki?
kazıtmasa bile kendiliğinde dökülecek olan saçlara sahiptir. çünkü annedir..

(bkz: anne sevgisi)
acısını kalbine gömerek, yaşam sevincini çocuğuna en acılı halinde bile empoze etmeye çalışan, takdire şayan annedir. allah böyle anneleri başımızdan eksik etmesin. çünkü bu meleklerle hayatı çok daha iyi anlıyoruz.
neden annelik kutsaldır, bize yeniden hatırlatan annedir. kazıtmamışlar olum pireler yemiş saçlarını onların, feride buna inanıyor biz de inanalım. allah tez vakitte sağlık sıhhat versin, amin.
en temiz duygularla yapılmış bir eylemin sahibi olan kişidir. evladı için her türlü güçlüğe meydan okuyan bu güzel insanın elleri ne kadar öpülse azdır.
ailedir. sadece anne kazıtmamıştır.
analık içgüdüsüyle bir annenin insanı duygulandıran hareketi olmuştur. bu hastaların yanından tedavi süreci boyunca bir an olsun ayrılmayan ,maddi manevi tüm ihtiyacını uyumadan ,yemeden, içmeden sağlayan bir çok anneye şahit olunmuştur. bundan olmalı ki cennetin yeri onların ayaklarının altındadır.
bir tane bile olumsuz entrynin girilemeyeceği ender kişiliklerden biridir bu anne.
hayatlarına saçsızda devam edebileceklerini çocuğuna göstermek isteyen annedir.
bu daveanışıyla kutlanılasıdır.
http://www.yeniasir.com.t...edikce_sacsiz_yasayacagiz
çocuğunu gerçekten çok seven annedir.
çocuğun kemoterapi görürken çektiği acıları geçiremese de,ona bunu olabilecek en eğlenceli hale getirmeye çalışan annedir... elleri öpülesidir...
(bkz: ayakta alkışlıyorum)
canının bir parçasını teselli etmeye çalışan annedir. kızım böyle bir duruma gelse ben ve eşim aynı şeyi yapar mıydık? kesinlikle. ilgili haberi okuyupta ben yapmazdım diyen insanlıktan nasibini almamıştır zaten.
hayat güzeldir filminin gerçek duygulardan esinlenerek çekildiğini bize gösteren annedir. iyi ki vardır, kendisi ve onun gibiler sayesinde hayat gerçekten de güzeldir.
http://tinyurl.com/36dfu8p
annedir.

başka söze gerek yok.
alnından elinden öpülesi annedir. yavrusu için neler yapmaz ki şonuçta.
insanın çocuğu için yapmayacağı şey yoktur'un örneğidir.. doğurup doğurup dışarı atanlar siz üstünüze alınmayın..
kız kardeşimin hikayesi adlı filmde rastladığım ve izleyiciyi gerçekten etkileyen annedir.
yaşına da bağlı olarak bir hayli seksi bir görüntü çizecek kişidir.
(bkz: cennet annelerin ayakları altındadır)