bugün

bilgisayarın başında uyumasına eksi verdiğim yazar. tee samsunlara git sonra yaptığına bak. vurmuş ama gol olmamış.
bir am için yollara düşen yazar. neyzen tevfik seni görseydi hortumunu sikerdi.

bu nasıl beceriksizlik ya, 1 sene aynı okuldan üç karıyı idare ettim ruhu duyan olmadı. sen sıvamışsın baba.
(bkz: kemçük ağızlı nickinin sırrı)
(bkz: zirvede dikkatle yazarların ağızlarına bakmak)*
sözlükten kız düşürmüş, ama paso uyumuş eski yetkili. e madem uyuycaksın ne diye böyle işlere girişiyorsun diye sorarlar adama. uyumuş kalmış resmen. e, o evi niye buldunuz o zaman? uyumuş adam ya. ahahaha.

şaka bir yana, demekki kötü bir niyeti yokmuş zaten en baştan beri. kemçük arkadaş olarak görmüş, kız kendi kendine gelin güvey olmuş. olan beş yıllık ilişkisine olmuş. yazık yahu.
sözlüğün bill clintonu.
Amansız erkek. Yürü be aslanım.
bir dışarıdan bir sözlükten felsefesini uygulayan yazar. aferin lan sana. işte bu sözlükte götürdüğün hatun zaten diğerini tanımaz ohh mis gibi. *
gıyabında konusulan yazar. adamı dinlemeden vurup, öldürdüler. evet.
kezbanlardan birinin saldırısına maruz kalmış olan yazar.

önce seviş, sonra taş at.
biri bana olayı anlatsın yazarıdır.
insanların duygularıyla oynamayı marifet sayanların yeni idolü. ulan kim olursa olsun bir insan aldatılmış. bu konuları alay konusu yapanlar sevmekten zerre nasiplenmemiş duygusuz mahluklardır. bu ibneye haddini bildirmek varken siz ayakta alkışlıyorsunuz. hakkaten ayıp yav.

gençler içinize kurt düşürmek istemem ama bu yetkili kişi(!) nin diğer sevgilisi bacınız felan çıkabilir aman diyim.

bu arada aldatılana da bir kaç diyeceğim var . sen 2 sene konuştuğun adamın 5 yıldır başka bir sevgilisi olduğunu yeni öğneriyorsan harbi çok safmışsın be toprak gönüldaş. en kolayı face sayfasını kontrol etmek. eğer face kullanmıyorum dediyse baştan kaybetmişsin. bence unut gitsin.
Bence çok eşliliğe önem veren yazardır.
kendisi hovardanın şaşkınıdır. lan bi bok yiyiyosun bari çaktırma amk. neyse olur böyle şeyler reyiz. yalnız artık sittin sene sözlükten hatun kaldıramazsın. geçmiş olsun.
yargısız infaz edilen yazar.
bugün sözlükte o kadar çok yazıldı çizildi ki kendisinden nefret ettiğim yazar.
kişiyi tanımam. ama nickinden nefret ettim gardaş!
yazılanlara göre kemcuk olan sadece ağzı değilmiş. püü rezil yazarı.
(bkz: ay nolmuş ya) *
(bkz: allah bir avrat dört)

yürü be yiğidim!
00:00'da yazılan samimiyetsizlik akan bir entry yüzünden hakkında atıp tutulan yazar. ilk defa duydum nickini falan, gram tanımam etmem, bilmem ancak aptalları kandırmayı iyi biliyor. bana da öğretmesi lazım.
Bizim elimiz nasır tutmuşken adam 2 kızı düdüklüyor yazarıdır. Oha la oha 2 manitusu var olm. Taşşaklı yazarmış vesselâm. (Dedikodu yapan bakkal modu.)
uludağ sözlük'ün johnny sins'i.

(bkz: kemcuk bizi discoya götür)
kemçük ağzıyla neler neler emmiş denilen yazar. hadi yine iyisin biz hala..
vara yoğa konuşan her konuda bilgi sahibi olduğunu zanneden kişilerin halk arasındaki adıdır.
(bkz: paradise05/#22038649)

romantizm olsun diye samsun'a giden yazar. daha da sözüm yok hakim bey.