bugün

kemalizmden nefret etmemezi sebep olan türkiyede yaşayan ünlülerdir. bir de bunların ünsüzü vardır ki hiç çekilmez.

şimdi o ünlüleri ve davranışlarını sayalım.

3 numarada levent kırca var.
levent kırca yıllardır yapmış oldugu sözde muhalif esprilerle adeta insanı kemalizmden sogutmuş " atatürkçü insan böyle oluyorsa mikiyim böyle işi " dedirtmiştir.

2 numarada müjdat gezen var.
atatürk'ün çizdigi yoldan yürüyen müjdat abimiz kendini sosyalist ve kemalist olarak adlandırır. eger atatürkçü olmak oyuncu olmak isteyen fakir fukaralardan milyonlarca lira almaksa başlarım ben böyle işe dedirtir insana.

dip not; bu insan halkına aptal da demiştir.

1 numarada klas bir isim bedri baykam var.

gerek ahlak yapısı gerekse hayat tarzı itibariyle insanı kemalizmden sogutacak yegane insandır. özellikle spermini peçetede saklayıp buna sanat demesi kemalizmin aslında nasıl bir ideoloji oldugunu kanıtlar niteliktedir.

bu örnekler sadece göz önünde olan ünlülerden çıkmaktadır. oysa ne ünsüzler vardır kemalizmden nefret sebebi olabilecek.
(bkz: şarkıcı çelik)
bu adam nefret etmenize sebep olmuş olabilir, ama siz bunlara bakmayın.
salim kafayla düşünün, en azından hoşgörüyle bakın.

ben kemalist değilim, ama onları hoş görebiliyorum. onlara saldırmıyorum.
(bkz: müjdat gezen)

(bkz: levent kırca)
yılmaz özdil demezsek olmaz.
sosyalist kemalistlerin tamamı.
kemalizmden nefret etmek için herhangi bir ünlüye gerek yoktur, sadece örümcek kafaya sahip olmak yeterlidir. şu ünlüler nedeniyle kemalizim'den nefret ediyorum demek örümcek kafalı olduğunu gizlemek için yapılmış bir aldatmacadır.
chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu
(bkz: gandi kemal)
(bkz: tarık akan)
(bkz: onur akın)
babaları kemal alemdaroğlu anaları nur serter teyzeleri canan arıtman halaları türkan saylan amcaları vural savaş enişteleri deniz baykal evlatları tsk ve yargıdaki veletlerden müteşşekil güruh.
adana yöresinde söylerler osuruklu göte çavdar ekmeği bahaneymiş.
bir ünsüz olarak nefretime mazeret aramamayı tercih ederdim.
hiç olmazsa dürüst adam derlerdi.
allahtan ki o kadar basiretsiz bir insan değilim de atama olan sevgime set çekebilecek hiçbirşey tanımıyorum.
(bkz: bütün dinciler toplandık)
(bkz: sorduk neden yıprandık)
ünlülerin bişey yapmasına gerek olmadan yazarın düşmanlığının genlerden geldiğini bildiğimiz, bilinen gerçeği ünlülürede bok atarak, hem atatürk'e hemde onlardan olana düşmanlık edip ,bir taşla iki kuş vururum düşüncesine sahip yazar çıkarığıdır.
nur serter,canan arıtman, bedri baykam, emin çölaşan, tansel çölaşan, tarık akan, sevgi erenerol, mümtaz soysal, serdar ortaç, onr öymen
Aysun Kayacı'dır. Kemalist olduğundan tam emin değilim ama ''Dağdaki çobanla benim oyum aynı mı?'' sözüyle büyük bir ihtimalle kemalist olduğunu düşündüğüm kişidir.
(bkz: bluevelve) hem nefret hem alay hem acıma hem ağlama hem gülme hem utanma her şeyi hissettiriyor.
Arkadaş Tayyip denen suratsız var diye, Bülent arınç denen hain torunu var diye, Abdullah gül denen ermeni pedofili var, cübbeli denen zinacı, feto denen hristiyan uşağı ... var diye ve bunlar Şerefsizce allah'ı kitabı ağızlarından düşürmüyorlar diyerek Dinden nefret etmek kabul görür mü? görmez.

Haliyle böyle bir sebebe neden olamayacak ünlülerdir. Bir insan Türklükten nefret ediyorsa Kemalizmden nefret eder, Allahtan nefret ediyorsa Dinden nefret eder. olay budur. Nefrete kılıf aramak sadece ve sadece iki yüzlü köpeklerin, arsızların yapacağı iştir.

Yeryüzünde kendine Dindarım diyen bütün insanlar arsızlaşsa köpekleşse de gerçek dindar sen olacaksın,

Yeryüzünden kendine Atatürkçü, milliyetçi, kemalist, ulusalcıyım vs diyen bütün insanlar yanlışta olsa da Sen doğru olacaksın.

Neymiş nefret ediyorlarmış, bilmem neymiş sen onu benim külahıma anlat.
kemalizm'i islamdan peygamberden,yaradandan önde tutan herkes.
türkiye'de bir avuç azınlıktan başka kimsenin umrunda olmayan kemalizm nefret etmek için biraz fazla küçük bir akımdır. geldi, geçti yaşandı bitti. devrini tamamlamıştır, ona sadece güle güle demek yeterlidir.
kemalizm devrini tamamlamış olsa bile kemalistler bir süre daha aramızda bulunmaya kuru gürültü yapmaya devam edecekler. hatta birazdan bu yazıdan dolayı bana küfür edenler bile çıkacaktır. *. güle güle yirminci yüzyıldan kalan son büyük sapkınlık.
yılmaz özdil,
levent kırca,
müjdat gezen,
uğur dündar.
(bkz: önder sav)
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
(bkz: mustafa kemal atatürk)
utanmayın söyleyin yobaz şakirtler

(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: ismet inönü)
(bkz: orjinaldeli)***