bugün

belki benden önce biri paylaşmıştır bilemiyorum ama, bir grup kemalistin, son günlerde her yerde, erol evginin şarkısından uyarlanmış marşı söylemeleridir.
çoğu da malum ergen. kafa yok. (gerçi bunların büyüklerini de gördük. önlük giyip andımız okudular). allah bu zihniyetten korusun bizi. koruyor da zaten 16 senedir.

https://www.youtube.com/watch?v=PodeF28mjSA
Ağ 16 sene önce millet bu kadar bir birine düşmanmıydı şimdi baba oğul kanlı bıçaklı bi taraf kendini vatan sever aşırı müslüman sanıyor bi burasını söylemeyim tapıyor yanlışş duymadın tapıyor miting meydanlarında sakallı hoca bozuntusu çıkıyor son peygamber biri olacaksa o olurdu diyor biri çıkıp onda allahın tüm sıfatları mevcuttur diyor allahla bir tutuyor o ne yapıyor hiç sesini çıkarmıyor miting meydanlarında kuranı kerim diye islam ilmihalini sallayıp bu kuran adına bana oy verin diyor

Öbür taraf desen al birini vur ötekine sanki mustafa kemal dine karşı savaş açmış bunlarda askerleri
işin komik tarafı mustafa kemale örnek aldığınız bir lider varmı sorusuna
Hz Muhammed demesi onu güzel ahlakından bahsetmesi ölümünden önce her perşembe akşamı kuran okutması bu dini milletim iyi bilmeli ve anlamalı diye kuranın türkçe mealini çıkarması
Yani anlıycan bide biz varız her iki tarafında kıymetini bilip ortada kalan dinde bizim mustafa kemalde inşallah iki taraf geberir gider de bu ülke huzura kavuşur bi bitiremedik sizi.