bugün

nankörlük yaparlar hizmetleri eleştirirler. binseler bile içten içe sıkıntı çekerler.

kabul et arkadaşım adamlar hizmet yapmışlar. helal olsun de içinden.
(bkz: öleyim o zaman)
hizmetten anlamazlar zaten, binseler de binmeseler de kötüleyeceklerdir.
hizmetten anlamayanların kalesi için:

(bkz: izmir)

not: izmirliyim, şehrinizin ne halde olduğunu biliyorum.
(bkz: rte yi sevmek için bir neden olarak metrobüs)
atatürkü sevmeyenlerin uçağa binmemesini gerektiren mantıktır. türk hava kurumunun kurucusu atatürktür. aklıma gelmişken tren de kullanmak yok, ona göre.
tamamiyle saçmalık olan kampanya.
kimsiniz olm siz kemalistler şunu yapsın bunu yapsın diyorsunuz?

(bkz: kemalistler öpsün sizi)
edit: moderatörler tarafından kesildi entrym. sikmek lafını öpmek yaptım. haberiniz ola.
memlekete vergi veren insandan belediye hizmetlerinden yararlanmamasını isteme salaklığına düşme hali.

tabii eleştirecek lan. yan yolların halini görmüyor musun ''kör''?
(bkz: kemalistler kadar kafanıza taş düşsün)
mantık bu ise buyrunuz efendim:

kemalist olmayanlar, türkiye cumhuriyeti'nden siktir olup gitsin... var mı arkadaş böyle hikâye?

benden aldığın vergilerle toplu taşıma aracı yapacak ve gene ulaşımda karşılığından fazla bir meblağı bilet ücreti olarak kasana indireceksin ve bir de üzerine çıkıp da "binme buna, ben yaptım" diyeceksin...

velhasılı benim annem çok güzel demektir.
bsg dedirten laflardandır.çözüm üreteceğine sorunlar yaratan,ona buna saldıran çirkeflerin son saçmasıdır.1,50 liraya metrobüs yolculuğu yaptırıp halkı kazıklayan kişiler,utanmadan böyle saçma şeyleri söylemektedirler.içine ampul kaçan arkadaşlarımıza bu saçmalığından dolayı kısaca yuh diyorum.
(bkz: kemalistler vergi vermesin)
ülkeyi kemalist olanlar ve olmayanlar diyerek bölme kampanyasıdır.
biri kemalist görüp de bana böyle derse ''niye binmeyeyim yarraaam vergisini ben vermiyor muyum?'' der geçerim.

beğenmiyorsam binip binmemem de benim tasarrufumda. sen kimsin ki bana bir şey buyuruyorsun?

(bkz: allah allah)
türk'üm demeyi ırkçılık sanan insanları lider sayan koyunların kampanyasıdır.

milletine ihanet edenler yerine, hizmete nankörlük yapanları tercih ederim.
metrobüsün muhalif oldukları tiplerin şahsi malı olmadığını bilen kemalistlerin takmayacağı öneridir.
evet bi topluluğun protesto edilip binmesi yasaklanmalı, lan oğlum nefes alamıyoruz anlaşın da binmeyin.
binmesin tabi...şakirtlere binsin en iyisi bu hem daha doğal!
olur yani. hayır demem.
babanızın malı mı dediğim durum. yok öyleyse söyleyinde bilelim
ne yapsınlar ataputa mı binsinler. onların da "binmek" hakkı.

edit: imla.
binip ''adamlar yapmış a.k'' şeklinde söylenmeleri daha hoş gelen kampanyadır.
'' hilafet istiyooohh biiizzz hüloooğğğ '' diyen sığırlar, eğer atatürk'ün getirdiği seçim sisteminde oy kullanmazsa, kabul görecek önerme.

(bkz: öyle göte böyle yarrak)
(bkz: bir siktir git dedirten dinci zırvaları)
ak piçlerin vapura, trene, otobüse binmemelerine kadar varabilecek bir akımı da beraberinde getirecek olandır.

hadi şimdi siktirin gidin ülkede de yaşamayın amına koduklarım sizi...
akpliler de askere gitmesin amk orası peygamber ocağı size göre bir yer değil.
ne alaka diye sorulması gereken kampanyadır. hayallerde yaşıyor bazıları.