bugün

kesinlikle doğruluğu su götürmez bir gerçektir.

kemalistler bu toprakların sadık evlatları, cesur savaşçılar, bilge adamları ve toprakların esas sahipleridir.

bunun bilincinde olup kıskançlıklarından haset eden her yobaz kemaliste saldırır. bu kemalistleri daha da yüceltir.
(bkz: komik)
bu ülkenin asıl sahipleri bu ülke için canı gönülden hizmet edenlerdir diye cavap verilmesi gerekir. insanların ideolojik fikirleri ne olursa olsun, ister kemalist-solcu-sağcı ve daha niceleri- önemli olan bu ülkeye hizmeti, yaptığı işi ne derecede doğru yaptığıdır. ahlaki olarak yaptığı işe haram karıştırmıyorsa, devlet malına sahip çıkıp, kendi malıymış gibi özenle kullanıyorsa, hangi fikre, zihniyete sahip olduğu kendi siyasi görüşüdür.
yanlış önermedir. birde bu görüşü savunanalar atatürkçüyüm, kemalistim, atatürk'ün düşüncelerini savunuyorum onun ideallerini korumaya çalışıyorum demez mi ulan ne gülüyorum ya bir insan beyninin yıkandığını, sağlıklı düşünemediğini bu kadar mı belli eder.
Yüz yıl önce bu topraklar sahipsiz miydi dedirten önerme.
"ayrıca zeki, çevik, ahlaklı, korkusuz, kültürlü, dindar, iyi içen, seksi ve de ultra aydın insanlardır" şeklinde devam etmesi gereken iddialı bir ifade.
bu sebepledir ki kemalistler yok edilmeye çalışıyor. ama edemezsiniz...

(bkz: 2023 e kadar kemalistlerin yok edilmek istenmesi)
turk tarihini 1881 yilinda basladigini sanan yazardan ibretlik tesbit.
guleyim mi agliyayim mi bilemedim.
sultan mehmet de kemalistti dimi? ya da atadi osman bey.
alparslanlar, kursatlar, nizamulmulkler atillalar bunlar hep kemalistti zaten. ural altay daglarinin hikayesini biliyor musun sen. dur anlatayim.
ural zamaninda buyuk ve yanliz bi dagmis. bi gun o dagdaki coban altay, ural ben seni cok sevdim senden ekmek yiyorum gel bir olalim bundan sonra senin adin ural altay olsun demis. ogun bugundur o dag ural altay daglari diye anilir.
anladin sen onu.
bu ülke topraklarının kutsallığını beynine kazımış, bu ülkenin kolay kurulmadığını, çok büyük bedeller ödendiğini bilen, dökülen kanların ve akan gözyaşlarının, bilincinde olan ve bu ülkenin kalkınması ve dünya sahnesinde saygı görmesi için canla başla çalışan ve hizmet eden herkesindir bu topraklar. yani tapusu hisselidir. bu tapuda türklerin, kürtlerin, lazların, çerkezlerin, arnavutların ve büyük komutan ve devlet adamı mustafa kemal atatürk'ün adını görürsünüz...
atayı mezarında bari rahat bırakın denilesi durum olup hala bu kisveye sığınıp ama icraatleri ile atatürklük durumun olmadığı klavye delikanlılığına gelince mangalda kül bırakmayan savaş olsa cepheden önce kaçacak zihniyetlerin ortaya attığı dine müslümanlığa saldırıp atatürkün islam için yaptıklarından bi haber olan atatürk hayatta olsaydı ülkeden ilk postalacağı insanlar olup şu cümleleriyle atama hakaret eden zihniyetin var olan topraklara çöreklenmesini sahiplenmesi durumudur.
ayrıca çakma kemalist arkadaşlara ahmet gürtaşın yazdığı atatürk ve din eğitimi kitabını okumalarını tavsiye ederim burada üç kuruşluk bilgileriyle klavye delikanlılığı yapmasınlar üç kuruşluk bilginizle siz toprak sahibi olmayı bırak çakıl taşı sahibi bile olamazsınız ahhh rahmetli uğur mumcu ne güzelde demiş adam gelecekteki çakma kemalistleri görmüş ve demişki bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz hadi klavye delikanlıları başka kapıya.
doğru bir durumdur. ziraa çanakkale savaşında "çanakkale geçilmez " destanını yazanlar kemalist askerlerdi. gerçi kemalist olmayan askerler de vardı ama onlar azınlıktaydılar.

edit: Atatürkçülüğü belirtmek için kullanılan "Kemalizm" terimi ise 1930'larda kullanılmaya başlanmıştır.
güncel Önemli Başlıklar