bugün

Yine cahillerin saldırdığı lider.

Neymiş ; liderlik vasfı yok.

Lan andaval neye göre yok bu Vasıf?
Bi bak istersen ;
- devlet Bahçeli
- ahmet Davutoğlu

Bu ikisinde var da Kılıçdaroğlu nda mi yok.
Yapacağınız eleştiriyi sikeyim.
9(yazıyla dokuz) seçim kaybedip,değişimden bahseden genel başkan.partisinin istanbul teşkilatlarını ydgh'ye çevirmiştir,brez öcalan demeyene faşist diyor piç kuruları.
değil liderlik vasfı, parti sözcülüğü yapacak vasfı yoktur. adamın ağzını açması ofsayt. muhalefet olayım diye yapmadığı saçma salak iş kalmadı. havsalasını dahi yitirmiş olabilir.

yani bir akp'liyi parti başına getirselerdi bu kadar zarar verirdi partiye. galiba akp'nin turuva atı...

edit: tabi bazen göte göt diyor da, iş işten geçti be hacı...
ırkçı bir yapıda insan değilim. ve devlet yönetimine ehil işi bilen adamların geçmesi taraftarıyım. elbette geçmişinde de başarılarla dolu olması gerek hele de ülkenin başına geçecek insanın. en azından talip olanın. geçmişiyle de barışık olması.

geçmişindeki ssk tecrübesinin pek parlak geçmediği belli kemal bey in. evet bir fakir bölgeden çıkıp buralara kadar gelmiş lakin bu başarı sınırlı. kendi partisindeki adamların dahi yer yer dalga geçtikleri karizmasının da olduğu söylenemez bir adam. üstelik partisinin başına geçme şekli de uygunsuz bana göre. bir defa oraya geçip de partilerin yapısal durumunu göze alırsak kolay da ayrılmayacağı belli. partisi içine milletvekili olarak gülenci ve alevi kökenli aşırı uçları doldurduğu da belli.

dersim ermenisi yemuş hanım'ın oğlu çarkçı kemal kitabını mahkemeye vermiş ve kaybetmişti kemal bey. madem bu kadrolaşmaya gidiyorsun niye geçmişinle barışık değilsin ? iki de bir atatürkten bahsedip niye atatürkçüleri tasfiye ettin? soruları da skendisine yöneltilebilir. chp hiç bir zaman global manada anladığımız sol eksenli parti olmamıştır. ülkenin de gerçek manada sol bir partiye ve muhalefete ihtiyacı vardır bana göre.

tanım: vasat bir anamuhalefet lideri.
kılıçdaroğlu denince nedense aklıma şu resim geliyor.
görsel

bir de vakti zamanında Erdoğan'a dikizci demişti. kendinin ne olduğunu bildiği için herkesi kendiymiş gibi görüyor.
Bugün bir gafa daha imza atmıştır. Allahtan korkmayan biz diye birşeyler demişti sürekli güldürüyor efendim severek takip ediyoruz.

http://m.haberler.com/kil...allah-tan-8078404-haberi/
yine güldürdü hamdolsun.
Bu gün rte ye neden diktatör bozuntusu (sayın göt kılı buraya dikkat; diktatör değil bak..diktatör bozuntusu) dediğini afedersin bilale anlatır gibi anlatmıştır.
67 yaşında tekrar chp genel başkanı olmasını anlayamadığım kişidir kendisi. Farzedelim 4 sene sonraki seçimde iktiar olacak 71 yaşında ülkeyi yönetecek gücü olabilecek mi?
Kendisinde mi suç yoksa onu tekrar başkan seçenlerde mi bilemedim.
milletvekillerini ön seçimle seçtirtmiş, demokrasiyi ülkemize getirmeye çalışan dürüst siyaseçidir.
görsel
Boyle secmene boyle genel baskan. Chp ne ki baskani ne olsun.
kasetlerin adamı. (bkz: dürüst siyasetçi) .
Tam da chp ye yakışan bir temsilci.
Atatürkçüyüz diye ortalarda geziyo.
Bildiği bir şey de yok.
Erdoğanın tırnağı bile olamaz.
Ssk yı batıran müdürden genel başkan olmasını beklemek ne bileyim.
yeter artik bırak şu chp yi parti rahatlasin.
sosyal demokratlığı yalan chp lideri. davutoğlu bile seks cumhuriyeti sözü verdi, hatta bekarlara karı vaadi dahi verdi. bunda tık yok. sevişmeyeceksek neye oy veriyoruz?
görsel
tek bir işi var chp'yi bitirmek .
Düz bir lisede emeklisini bekleyen edebiyat hocası.
erdoğan'a tazminat davası ödemeye doyamamış kişi. hakaret ettikçe ödüyor, ödedikçe hakaret ediyor.
artık gitmesi, gençlerin önünü açması lazım.
iflah olmaz bir kaybeden söyleminin cuk oturduğu siyasetçi kişisidir.
dinime küfreden müslüman olsa.

http://www.hurriyet.com.t...rle-karsiliyorum-26519133

aha bunu diyen sizin iktidarınızın atadığı vali. öcalan da bir ara "erdoğan'ı gezi'de ben kurtardım." demişti.

kemal kılıçdaroğlu bir pkk'lı kendisini övdü diye terörist olmaz. oluyorsa sizin reis ne oluyor?

edit: imla.
ekşi sözlük'te sorularımı cevaplamış siyaset adamı. ancak yine de kendisinin siyasetini beğenmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar