bugün

sadece ve sadece K.K. nu ilgilendiren bir meseledir.
bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın farklı niklerle giriş yapması. e tabi -1200 e dayandı artık.
Sadece kendisini ilgilendiren bir durumdur.Laik bir ülkede din ve devlet işlerinin karıştırılmaması gerektiğini ilkokulda öğrenmeyen yoktur.
alevi olmasından kaynaklanan sorunlar nedeniyle gercekleşen durumdur.
örümcek kafalılığın geldiği son noktalardan biri ve saçma saptamalar. gerçek bir müslümanın bilmesi lazım gelen şey şudur ki; allah ile kul arasına kimse giremez. sen kim oluyorsun ki bir insanı namaz kılmıyor diye yermeye çalışıyorsun. gözünle mi gördün, hadi gördün diyelim haddine mi senin o insan hakkında hüküm vermek. iman ile paranın kimde olduğu bilinmezmiş sen mi bileceksin? işte bu örümcek kafalılık kendini allah sanmakla eşdeğerdir. kendilerini mükemmel müslüman zannederler, evde namazını kılar çıkar sokakta kadının kalçasından gözünü alamaz. çok var bunlardan malesef.

not: ne kılıçdaroğlu, ne chp taraftarlığı. sadece objektif bakış açısı.
(bkz: kılıçdaroğlu kadar göte taş girmesi)
arkadaşlar kimin namaz kılıp kimin oruç tuttuğundan size ne? dinde bile zorlama yokken size ne oluyor? herkes kendisinden mesul değil mi?
alevi olduğu için yadırganmaması gereken durumdur.
alevilerin namazını ali kılmış. *
müslüman mıdır değil midir tartışmasına hiç girmem ama şu bir gerçek ki bir ateist bir münafıktan çok daha hayırlıdır, yararlıdır. kılıçdaroğlu'na bok atmaya bahane arayan cemaatçiler önce kendi başlarındaki münafık islam tüccarları topluluklarına baksınlar.

edit: eksileyin fetoşçular eksileyin sizin cemaatiniz varsa benim Allah'ım var!
asla eğilmemesi yüzünden olabilir.
kimin göte girdi bilemem ama birilerine dert olmuş mesele. (burada da gülücük var)
''alnın bi secde görsün be adam'' dediğimdir.
yok! hani! allah için '' namaz kıl '' demiyoruz. ama sen halkçısın ya, git şu halkla bir saf tut be yahu!
normal bir insanın namaz kılmaması kadar doğal bir durumdur.
(bkz: herkez kendisinden sorulacaktır)
müslümanlar için yaşadıkları ülkeyi yönetmeye talip olduğundan direkt olarak ayırt edici unsur olarak öne çıkan falso.

ey müslüman olduğunu iddia edenler..

islam dininde 5 vakit namazı vaktinde kılmayan kimselerin mahkemede şahit olarak bulunmaları yasaktır. çünkü güvenilir bir kişi olma ihtimalleri yoktur.
allah'ın ve peygamberinin hiç durmadan tekrar tekrar emrettiği dinin direği olan namaz emrini yerine getirmeyen bir kişi doğal olarak allah'tan korkmuyordur.

allah'tan korkmayan adamın ne işi var müslümanları yönetmekte allah aşkına?
5 vakit namaz kılıyordur belkide kim bilicek? sonuçta çıkıp televizyonda 'ben namaz kılıyorum' diyemez. namaz, allah la kul arasında olan bir ibadet değil mi?

ayrıca kılmıyorsa bundan kime ne? neden bizim türk insanı hüküm giydirmeyi ve yersizce dedikodu yapmaktan haz duyuyor? nerede müslümanlığımız?

namaz, allah la kul arasındadır. kimse karışamaz.

nokta..
belki de gizli gizli kılıyordur diyenlere bir soru sormak isterim. erbakan'ın vefat ettiğinde bu adam yurtdışına neden tüydü?
her koyun kendi bacağından asılır sözünü aklıma getiren zevk-ü sefadır.
Bu başlıktan anladığım Kılıçdaroğlu'nun 7/24 takip edildiğidir. Yahu nerden biliyorsunuz namaz kılmadığını. Tut ki kılmıyor bundan sana ne. Her koyun kendi bacağından asılır.
Ayrıca Erdoğan kılıyor da ne oluyor.
yoksulluk oranı, dış borç, özelleştirme yoluyla bütün kurumlarımızı kaybetmemiz, ygs-kpss sınavlarında dönen dolaplar, hepsi bir kişinin namazına bağlı değil mi.? yok yok, kılıçdaroğlunu savunmak değil derdim. sadece ülkenin derdi bir namaza mı bağlı onu merak ettim. ayrıca benim bildiğim sevap habersiz yapılandır.
allah la arasında olan birşey. sana mı ibadet ediyor sana ne ? namazında niyazında olupla ülkeyi yönetmek arasında ki bağı kuran zihniyet yüzünden bu hallerdeyiz. hala yok namaz kılmıyo yok oruç tutmuyor.kime ne ? cebinizde ki paralar çalınıyor , ülkenin içine ediyorlar umrunuz değil , yok onun namazı bunun kuranı.
ibadet de kabahat de gizlidir.kimse evinde ne yaptığını bilemez kaldı ki namazla,oruçla müslüman olunsa.Bir kez gönül yıktınısa, Bu kıldığın namaz değil demiş yunus emre.namaz,oruç ibadetlerini insanların gözüne soka soka dini kullanarak yapmasındansa,haram yiyip 5 vakit namaz kılmasındansa hiç kılmasın ama insan olsun,kendi cebini doldurmasın,başkalarına el uzatsın,yardım etsin tercih edilir.sana bana var mı zararı,allahla onun arasında,kime ne?sana ne,bana ne!tanrı mısın hesap soruyorsun,yargılıyorsun. namaz kılmak bir insanın tüm pisliklerini örtmeye kadir midir, yesin-yutsun vs...ama namaz kılsın arınsın,temiz görünsün,bu adalet midir? bu zihniyettekilere gönderilecek en iyi yanıt bu aslında (bkz: (#9847771))
delik çoraplarını göstererek ne kadar halkçı olduğunu gösterebileceği bir platformda bulunamamasını sağlar.
(bkz: bize ne)

(bkz: kimi ilgilendirir)

(bkz: herkes müslüman olmak zorunda mı)
her türlü sahtekarlık yapanlardan daha kötü değildir.
mod medyan yapanlardan kötü değildir.
her koyun kendi bacağından asılır.