bugün

göz boyamadır.o değilde chp nin yaptığı harcamaları açıklayamaması konusu ne olucak.
şüphesiz ki o dünyanın en zengin inşaat bekçisidir.
koskoca chp nin genel başkanı nın kardeşi inşaatta çalışıyor, ne garip.
gerçekten bunun hala reklam amaçlı olduğunu söyleyen salaklar çıkmış ya. bu kadar önyargılı olmayın. bu ne demek biliyor musunuz? bu bırak türkiye'yi dünyada eşine zor rastlanır bir durum.
gösteri olsa 2013 yılına kadar çok konuşulurdu emin olun. bu kadar kör olmayın.
tıpkı abisi gibi şerefli, dürüst bir insandır. helal olsun. gerçekten duygulandırdı beni.
günlerdir, aylardır anlatmaya çalıştığım da bu zaten. müslümana lazım olan ne kömür, ne makarna, ne de amerika'dır. gerçekten müslüman olan bir halka, dürüst bir lider yeter. bu ülkenin kılıçdaroğlu gibi bir başbakanı olsun. ben şahsen 4 sene aç kalmaya razıyım.
Yandaş tabiri gazetelerde eğer kardeşin milyarder olduğu , holdingler yönettiği yazılırsa. Asıl olanın basında yayınlanması muhtemeldir.
Her şeyin herkese dert olduğunun bir göstergesi daha. Size ne kardeşim kılıçdaroğlunun kardeşinden.

Bırakın insanlar fikirleriyle var olsun şu hayatta.

Kardeşinin ne iş yaptığı kimseye dert olmadan siyaset yapabilsin herkes.

Fiziksel görünümü kimseye dert olmadan fikirlerini açıklayıp savunabilsin.

Etnik kökeni kimseye dert olmadan fikir sahibi olabilsin herkes.

inanışı kimseye dert olmadan söyleyebilsin istediğini.

Birinin kardeşinin işini, fiziksel özelliğini, etnik kökenini, inanışını dert etmek yerine fikirlerine değer versek sadece ve onlarla dertlenip onları eleştirebilsek kendi çapımızda keşke.
sorun olmayan olaydır ayrıca başbakanın kızının 52 bin lira maaş alması haberinden daha mutlu edici haberdir.
basarili bir chp pr calismasi oldugunu dusunuyorum.
taaaaa ismi duyulmadan evvel kadrolaşmadan sabıkalı bir herifin aklanma çabasıdır.
durum öğrenildikten sonra kendisine yoğun ilgi gösterilen ve hatta dayalı döşeli ev dahi teklif edilen vatandaşımızdır. kendisi halinden memnun olduğunu söyleyerek bu teklifi reddetmiştir.

http://haber.mynet.com/ka...ini-reddetti-672643-yasam
kardeşine böyle bir durum da yardım etmiyorsa ya çok önemli bir sebebi var.(kendi aralarında ) diğer ihtimal de hiç bir haklı yanı yok kemal kılıçdaroğlu' nun kolpadan yazmayı bırakın ve bi celal ile empati yapın
kemalin kardeşi olursan inşaata bekçi, retonun kardeşi olursan inşaata müteahhit olursun...

sonra aşağılık adamlar ortaya çıkıp; ne biçim abi, insan kardeşine sahip çıkar, torpil yapar...şeklinde yorum yaparlar.

ulan kaypaklık ve adam kayırmacılık sizin genlerinize işlemiş, kaypaklık yapmayan adamı linç etmek kültürünüzde var. abilerinizin kucağına oturup mevki makam dilenen,allah kitap ayağı çekip her türlü şerefsizliği yapan ibneler harbiden kansızsınız....
olması gerekende bu (bkz: adnan menderes) çocuklarına tüccar olmayacaksınız demişti.
şerefli siyaset böyle olur
ne bekliyodunuz ki gemiciklemi gezecekti. chp tabanı herşeyi gören tabandır.
artık nelerden medet umulduğuna bakarak; ataürk'ün kurduğu partinin içler acısı hale gelmesi tam anlamıyla garabettir.
son derece normal karsilanmasi gereken durumdur ama ozellikle anap donemi ile baslayan "kiyak" politikasi bizim normlarimizi etkilemistir.

bati ulkelerinde bir politikacinin ailesi zengin olursa haber olur. bizde politikacinin yakini fakirse haber oluyor.

anlayin artik !
alın teriyle para kazanmaktır. reklam değildir gerçektir. gemi parasını ödemek için değil oğluna almış olduğu daire taksitini ödemek için çalışmaktadır.
gayet doğal karşılanması gereken bir durumdur.

ama

işe başlamasından 1-2 hafta sonra gazetecilere demeçler verilmesi, 1250 lira emekli maaşıyla kocaeli'nde ailesiyle yaşarken fazladan 800 lira için tek başına izmire taşınıp işe başlamış olması, gelecek yıl yapılacak belediye seçimlerini hatırlatmıyor değil. daha büyük bir maaş için izmir'e gitse ya da bu paraya şehir değiştirmek zorunda kalmadan çalışsa neyse.

günahını almak istemem ama pek inandırıcı gelmiyor doğrusu.
kılıçdaroğlu'nun akrabalarından ssk'ya yer kalmadığı içindir.

yıl olmuş 2013, hala mazlum edebiyatı. adam o hayatı tercih etmiş. takdir ettim. bundan da ekmek çıkarmak için zorlayan kemalistleri de takdir ediyorum.
Aralarının kötü olduğuna delalettir, kardeşine sahip çıkamayan adam, sadece kendini düşünen adam, koca Türkiyeye nasıl sahip çıkacak.
oğluna gemicik, kardeşine anasının nikahını alamayan adamların varlığını işaret eder.
Biz de yedik.
tayyip gibi yakınlarına devletin parasını yedirmediğini gösterir.
tamamen kurgudur. o kadar da değil. kardeşine hiç mi ayda 250 lira bile olsa kendi cebinden yardım yapamıyor kemal kılıçdaroğlu? midesi bulanıyor insanın bu riyakarlıklardan. ikiyüzlü bir milletiz. edit: hiçbir partili değilim.

edit2: tamam anladık chp lisiniz ver eksiyi.