bugün

olene dek chp koltugunda kalabilir. ama sol cenah sag cenah kadar biatci olmadigindan bir katakulliyle sepetlenecektir diye dusunuyorum.
Tekrarlanan istanbul seçimleri sonrasında samimi olarak 82 milyonu kucaklayıcı bir konuşma yapmıştır. Türkiyede gerçek demokrasinin varlığına vurgu yapmıştır. Düşüncelere olan saygı ortamının önemli olduğunu söylemiştir.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
sürekli anket yaptırıyorlar. seçimin ikinci tura kalmasının seçimde sıkıntılar ortaya çıkaracağını düşünenler olabilir ama şu anda da aynı sıkıntılar ortaya çıkabilirdi. biraz da bunun önünü açmakla alakalı. ama artık çekilecek gibi olmadığı doğrudur. insanların bir an önce değişim gerçekleşmesi isteğini anlayışla karşılıyorum ve kimseyi zorlamıyorum. hdp'nin ve birtakım tiplerin yine oyuma çökmemesi için ilk turda kendisine oy vermeyeceğim. ikinci tura kalırsa da son ana kadar takip edeceğim. birilerinin yönlendirmesinden ziyade birileriyle olan ilişki durumlarına bakacağım.
ikinci turda sinan oğan tarafından mağlup edilecek hdp sevicisi.
ikinci turda Sinan Oğan'a yenilecek kişiymiş sjsj. Nereye gülüyoruz.. Yüzde 1 oy bile zor alır o. CHP'yi dinozor radikal Kemalistlerden temizleyerek partiyi halkın partisi haline getiren adam gibi adamdır. Dürüsttür halkçıdır yolsuzluk gibi şeylere adı bulaşmamıştır tertemiz insandır. Yüzde 52-53 oy alacağına inanıyorum..
11 kez seçim kaybetmiş olmasına rağmen tekrar sahaya sürülerek "kurtarıcı mesih" olarak kabul edilen 75 yaşında ihtiyar bir vatandaş. güneydoğu illerine özerklik vaadi nedeni ile ülke bekası için oy verilmemesi gereken tek kişi.
12. seçimini de kaybedecek olan muhalefetin en zayıf halkası.

12 seçim kaybeden bu herifi bir de sadece bir kez seçim kaybeden ama o kaybettiği seçimde de CHP'nin hiç alamadığı kadar çok oy alan muharrem ince ile kıyaslıyorlar aq.

"insan kınadığını yaşamadan ölmez" derler ya, doğru lan galiba. CHP seçmeni yıllarca ahmet davutoğlu'na, Ali babacan'a oy veren, onların mitingine gidenlere "koyun", "cahil", "biatçı" filan deyip aşağılamışlardı. şimdi izmir'de bizzat kendileri ahmet davutoğlu'nu, ali babacan'ı alkışladılar, üstüne üstün bir de "tıpış tıpış" oy vermeye gidecekler bu kişilere.

neden gerizekalı bir muhalefete ve kitlesine sahibiz? yazık aq.
Neden sevildiğini birisi bana anlatsın. Aklı başında bir adam Erdoğan ı yıllardır orada tutan kişi olarak görür ve ana muhalefeti başka birinin yönetmesini ister. Neyi doğru yaptı bu adam da bu kadar övüyorsunuz. 3 tane madde yazın gidip ona oy vereceğim. Erdoğan gitsin diye Kemal e oy vermeyeceğim. Eğer satılık değilseniz, eğer beyni yıkanmış aptal bir fanatik değilseniz yazın bir zahmet. Satranç ustası falan diyorlar yahu çok iyi yönetmiş neyi doğru yaptı açıklayın oy kullanmaya gideceğim.
Yeterli mi?
görsel

Tayyip gitsin de kim gelirse gelsin amk. Bas kılıştara bas bas bas.
Lan yok işte aq partisinde herkesin gönlunden geçebilecek bir adam.

Rte kalsın mı gitsin mi seçimi bu.

Özgur iradenizle herkes oyunu bu soruya göre verecek en azından bu seçim.
Siktir et o keranacıyı o da bir trol belli. ben cevap istiyorum nereden geliyor bu sempati. Yazın şuraya hadi 2 madde olsun neyi doğru yaptı Kemal.
Kazanamayacak tek aday için milleti oy vermeye zorladınız. Muhalefete muhalefet edilmez ne demek amına koyayım. Muhalefet Allah mı her şeyi doğru mu yapıyor. Muharrem ince ye yapılanlara sessiz kaldınız hatta o iftiralara destek oldunuz. Seçimi kazanmak için oyları pazarlık unsuru olarak kullananlara ses çıkarmadınız.

Eğer bu seçim kaybedilirse oy sandıklarını bunu yapanların pembe götüne sokmak lazım.
Halkın verdiği yetkiyle, Bu akşam zaferini ilan edecek, dürüst, namuslu, saygılı, efendi ve tecrübeli bir lider..
Bu adam aday olmasaydı sağ seçmenin oyunu asla alamazlardı. Gevşek gülüşlü imamoğlu'nda malesef ülke yönetecek bir kapasite yok. Eğlence insanına benziyor daha çok. En azından kılıcdaroglu'nun efendi bir duruşu var.
bu sefer ilk turda öz dedem kazanacak. haydi kazanalım amk!
Bunlar insan değil bot bunlar. Tc kimlik numarası ile internete girilmesi lazım. Ya satılık bunlar ya da yapay zeka ürünü. Hala manipülatif boş cümleler. Efendi diyen var ya efendiymiş hay efendinizi eşekler kovalasın.
--spoiler--
bu adam aday olmasaydı sağ seçmenin oyunu asla alamazlardı.
--spoiler--

bu dersimli zat aday oldugu icin masayi kirarak mührü bastim. reis icin.
sizin kafaniz mi güzel lan? realiteden bukadar mi uzak olunabilir. kilistar oldugu icin bütün pkk oylari ona, bütün sagci oylari rte/sinan'a gitti. sen ne anlatiyon amk
ortaokul arkadaşım bir video atmış storisine bir dediğini başka yerde kendisi yalanlıyor.
seçim sonuçlarından sonra yaptığı arsız konuşmayı alkışlayan o grup çok önemli onları araştırın Kemal i kullananlar onlar. Düzenlerini bozmak istemiyorlar yüzlerinde mutluluk vardı. Baktım mı görürüm affetmem.
Cüneyt özdemir'de fatih portakalın da sinirleri yerinden oynamış galiba, muhalif tarafın kendi kendine yenilenmesini beklemek fayda etmiyor belliki artık alenen kılıçdaroğlu'na karşı bir tutumları var artık ikiside laflarını esirgemiyor bakalım nereye varacak olaylar.

(https://www.sabah.com.tr/...-gecikmedi-kripto-muhalif)
Arrrkadaşlarrr Kemal abimiz geliyor, buyur abi şöyle otur bu koltuk sana tapulu.
Namı diğer Deccal.