Teve2 de çıkmasıyla son bulmuştur.
programı çok seviyordum, kaldırılmasına üzüldüğüm olaydır. ama siyasi bir şeyi gelip de programa koyma be arkadaşım! yok geziymiş yok rüşvetmiş... siyaset istesek tbmm tvde birbirine dalaşanlar varken seni mi izlerdik? bunlardan bıktığımız için gelip seni izliyoruz, sen de illa mesaj vericem diye yaktın kendini...
show tv kaybetmiştir.
kelime oyunu üstadlarının işidir!
Gezi olaylarından sonra geç bile kalınmıştır. Özgür bir ülkede yaşamıyorum sonuçta. Yeni duydum ve gayet üzüldüm. Yazarın da dediği gibi pis yedili, yetenek sizsiniz gibi salak saçma programları izlemeye devam edin. Nerede var kaliteli program, ocağına incir ağacı dikin.
en güzel en seviyeli yarışmalar kaldırılır da pis7li gibi diziler hala yayımlanır. komik.
türkiye nin, kendi de dahil, 100 de yüzünün koyun olduğunu bilmeyen sunucunun serzenişlerinin medya sistemi düşünüldüğünde oluşan doğal sonucudur.
kelime oyunu yarışması yapsak biz de şöyle bir;

soru: yandaşın yayınında yiyicilerle yanyana olmadığından ötürü yayından kaldırılan program..
(ipucu: hani şu yanlış tutumların, haksız davranışların, olumsuz durumların bolca dile getirildiği, ali ihsan varol un sunduğu..)
cevap: ?
show tv reytinglerde programdan istediği sonucu alamadı. bunun yüzünden program yayından kaldırıldığı söyleniyor. ama üzüldüm izlerdim ara sıra.
' doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar ' ın can bulması diyelim işte. yiyici pisliklerin bok yemesinden farklı olmayan durum.
Ali ihsan varolun , herkesin kolaylıkla cesaret edemeyeceği şeyleri programda söylediği için başına gelmiştir . Bu işte ayakkabıcıların parmağı olduğu aşikardır .
üzüldüğüm olaydır. ciddi anlamda kendi dilimizde kelime öğreten ya da unutulmaya yüz tutmuş kelimelerimizi bizlere tekrar hatırlatan bir programdı. hakkında hayırlısı buymuş diyelim.
zeka gerektiren bir yarışma programının kaldırılması için. biraz zekaya sahip olmak veya bir yaranızın olması gerekir. sırf görüş farklılığından dolayı, yapılmıştır.
yarası olanların gocunmasına sebep olduğu içindir. yiyicisiniz ulan! ötesi yok...
büyük birader iş başında diyeyim siz anlayın.
çok normal.
sadece sansür, baskı ve medya özgürlüğü hakkında türk izleyicisine bir anlam ifade edecek mi onu merak ediyorum.
öyle hükümete laf gönderen biri için azbile. umarım hapse girer.
(#22332609)
ileri demokrasiden payını almıştır.
hayırlı olsun.