bugün

elleri gözleri burnu... öpülesi kızdır. bulsam hemen evlenirim denilen cinsten.
maharet sahibi gibi görülmemesi gereken kızdır.
paralel evrende ise; keke helal olsun!
maharetli olma potansiyeli olan kızdır.

elinden her şey yenilesidir.
korunması gereken dünya mirasları kapsamında unicef e haber verilmesi gereken kızdır.
sevgi doludur kalbi. yüreği tertemiz. mutlu etmek ister insanları, sevgilisinin gözleri ışıldasın ister, kuşlar cıvıldasın.. şarkılarda yaşar böyle kızlar, ama belki çıkar karşımıza, bir gün.

sikmek lazım böylesini.
Burun buruna değdirilip yerim seni denecek kızdır. Tabi sandığım gibi sarışın yeşil gözlü nur yüzlü narin elli bişeyse.
Bir yaprak sarabilen kız değildir.
sıradan kızdır. kek yapmak o kadar üstün meziyet gerektiren bir uğraş değildir.
bu başlığa nickim ile cevap vermek istedim.
irmikli kek irmikli kek yapabilirim.
Olması gereken kızdır. Yapsın bir zahmet o kadar basit bir şeyi.
ben değilimdir.
iyiki de yapamıyormuşum ohh.
1 adın önde olan kızdır.
Kek olmayan çakal kızovskidir.
sorun yapabilmesi değil, size yapıp yapmaması.
Yapmasına yapıyordur fakat iş kabarmasına gelince ayarı tutturamıyordur belki? Yaptığı kek kabarmıyordur, bu yüzden vazgeçmiştir...*
bara giden kızlar için üzdüğümüz kızdır. swh. şaka bir yana tabii. bara giden kızlar bizi üzer anasını satayım. ama ne bileyim bana çekici geliyor kek yapabilen kız. aslında çekici gelen kek yapabilmesi de değil. sevdiğiniz kız ise bu kız, onunda sizi sevmesi benimsemesidir. ve tüm bu sevmelerin, benimsemelerin ışığında ağız tadınızın tatlanması için kek vs yapması ve sizi sevgisiyle, hamaratlılığı ile çekip çevirecek bir kız olduğunu fark etmektir. ha bir kekten ne alaka saçma diyebilirsiniz belki. ama bu gibi jestlerin göz boyama değil de, gerçekten sevmekten geldiğine inanmak istiyorum biraz da.
Benim kız versiyonumdur...

(bkz: havuçlu tarçınlı kek yapan erkek)
Benimki çizkek bile yapıyor naaber.
görsel
görsel
kime yaptığı ve nasıl yaptığı önemlidir.
size yapmıyorsa zaten sizi ilgilendiren bir durum yoktur.
size yaptıysa ve güzel yapamadıysa o halde mutfakta size kolay gelsin.
güncel Önemli Başlıklar