Hearts of iron 4’te nazi almanya’yı seçip sovyetlere saldırırken dinlenmesi gereken şarkı.
zamanında parayı götürüp obez olmuş bir ex rockstarın aniden grup arkadaşlarına dönüp "kanka hadi gidip eski günlerdeki gibi müzik yapalım" dediği ve haliyle olanların olduğu bir şarkı. zirvede bırakmak önemli.
"Hevessiz" anlamina gelen cumle. (bkz: ich hab keine lust)
mükemmel klibe sahip rammstein şarkısı. rifflerine kurban olduğum.
Bezginliğin şarkısıdır.
Her yeni güne başlarken beni ifade eden şarkı.
rammstein'ın en begendigim sarkisidir.
Hayattan bezdiğimde ruh halimi ortaya koyan müthiş şarkı.
Rammstein ın en sağlam parçasıdır. hergün dinlerim.
her gün banko dinlediğim rammstein eseri.
bir de kendra lust var. ama o çok ayrı tabii.
bayılarak dinlediğim bir rammstein parçası. tavsiye edilir.
Bizim tupcunun tuplere vurarak eslik ettigi dehset ul vahset rammstein parcasi.
bizim sucunun damacanalara vurarak eşlik ettiği dehşet ül vahşet olarak nitelendirebileceğimiz bir rammstein parçası.
Her dinlediğimde hayatın çok bezdirici oldugunu hatırladığım şarkı (bkz: şişko till)
rammstein'ın bizlere sunduğu harika şarkılardan biri. klibi de çok güzeldir. eğer gaza gelmek istiyorsanız hemen açıp dinlemenizde fayda var.
bir ruh hali durumudur.

yazar burada kendinden bahsetmiş
ilk dinlediğimde işte bu ya demiştim. burada bir şey beni anlatıyor dedim. türkçe'ye çevrilen sözlerine bakınca elbette das ist es yerine işte bu dedim!
güzel bir parçadır.

--spoiler--
klibinde christian flake lorenz reise yanlış yaptılar. *
--spoiler--
hayata bakış açımı yansıtan rammmmmsssstein şarkısı.

kendimi bildim bileli bir isteksizlik...
rammstein'ca mecalim yok.

şişman,çirkin ve yaşlı adamlar üzerinden birden gelen uluslararası şöhretin getirdiği zenginlik ve groupieler ne güzel anlatılmıştır.onun ilgisini çekebilmek için öpüşen kızlara bakmamaya çalışan till lindemann üzerinden bunlara doymuşluk ne de güzel gösterilmiştir.

rammstein'ın ikinci en güzel klibi.birincisi tabii ki de (bkz: rosenrot)
''ich hätte lust mit großen tieren'' gibi bir cümleyi içinde barındıran,süper bir şarkıdır.

replay tuşuna defalarca basmama sebep olmuştur.
canim istemiyorun almancasi.
rammstein'ın en sağlam şarkısıdır. Tanışmamı sağlayana minnettarım.
klibinin nasıl çekildiğini merak edenler için 12 dakikalık "making of keine lust" videosu yayınlanmış şarkı. üstelik rammsteintr ekibi tarafından türkçe altyazı da eklenmiş. işte o video;

http://www.youtube.com/watch?v=x6AU3X4dxt4
http://www.youtube.com/watch?v=xtKnwHVA9O8
sanatın düştüğü yer.