bugün

kedi besleyen insandır aynı zamanda. son 10 yıldır günümün 1 saatini bunu düşünerek geçiririm. bir insan kakasını yalayan titizlikten uzak canlıyı neden besler? hadi besledin eyvallah da yetmezmiş gibi kakalı bir dil tarafından dillendiğine niye sevinirsin? kedinin bir insanı yalayarak uyandırmasının nesi romantik sevilebilir bir özellik ya? hiç mi sevgi görmediniz? hiç mi jakuziyi güllerle donatmış zengin ve romantik bir sevgiliniz olmadı? madem böyle seri katil olun niye kedi besliyorsunuz? bu 1 saatlik empatim esnasında kendimi kedi yerine koyuyorum, hatta transa geçebilmek için miyavlıyorum da. şu an kediyim mesela:

oh bi güzel temizledim makatımı dilimle. şimdi dilimi nereye sürsem acaba? duvara sürsem duvar batar, yere sürsem orda yatıyorum burnuma burnuma kokacak. en iyisi şu salağın yüzüne süreyim o seviniyo zaten biraz sonra da yıkar galiba hihihihhi.

soruyorum şimdi sana: sen hasta mısın? böyle teröristçe duygular barındıran bir hayvanın boklu diliyle sizi uyandırmasına tatlılık diyorsanız psikiyatr masrafınızı ben karşılayacam. sırf bu olanlardan sonra kışın donan kedi falan gördüğümde üzülemiyorum.

tabi sözüm bütün kedi besleyenlere değil, bazı babayiğitler çıkıp kedisini yaptığı bu terbiyesizlikten dolayı bir tepikle duvara yapıştırıp terbiye edebiliyor. ahlaklı kediler yetiştirebilmek için siz değişikleri doğru ebeveynliğe davet ediyorum. sahip çıkın evlatlarınıza olur da bir gün yoldan geçerken beni falan yalamaya kalkarlarsa yemin ederim dünya kupası finalindeki son penaltıyı atan santfor gibi abanır 35 km öteye attırırım. herkes efendi olacak, sapık kediler istemiyoruz.
nurtopu gibi bir trolumuz daha oldu arkadaslar.
kutlayalim bunu.
(bkz: Buda böyle bir başlık işte)
(bkz: hım ok)

Yarısına kadar okudum. Pişmanım.
görsel
yalarun...
"kendisi tarafından yalandığına sevinen değişik" diye okuyup bi "an ne oluyoz amk" deyip kedi besleyenden gerisini okumadığım hededir.
(bkz: antiseptik) sahibi bir dil tarafından yalanmaktır.