bugün

kediler başka türlü yaratıklar sevimli huysuz olmaları beni en çok etkileyen tarafı.
Bir tilki kadar sevimli olmasana tilkinin eve sokulabilen halidir.
az ilerisinde serçe görüp yatar av pozisyonu alıp ilerlerken, fazla yaklaşıp da serçe uçunca hiçbir şey yokmuş gibi kalkıp etrafa bakınan, ancak serçe geri konunca hemen av pozisyonuna geçen yavru kedi kadar datlı bişey yoktur.
görsel
Candır,sevilir. Minnetsizdir, sevilir. Özgürdür,sevilir. Zariftir,sevilir.
Gercekten ama gercekten cok antipatik buldugum hayvan, papaganlar veya tropik kuslar daha komik bence.
dün gece odanın kapısını kapalı unutmam sebebiyle halıya işeyen itolittir.
görsel
efsane hayvan ya. geçen hafta bir yavru sahiplendik evin aurasını değiştirdi sıpa. sürekli pc başında uğraşan adamlar salondan ayrılmaz oldu kedi için. ulan metalci takılan deri ceket deri eldiven siyah botlarla okula giden adamın kediye "minnağım benim neredesin sen?" diye seslendiğini duydu bu kulaklar *
görsel
görsel
Satanistlerin kestiği şirin hayvan.
Yapmayın etmeyin. Yazıktır.
Böyle şirin hayvanlar kesilir mi lan.
Candir can.
kaan boşnağın sevdiğim bir şarkısı https://www.youtube.com/watch?v=y2DKdIO_8EA
Sevimli bir yaratık. Minik bir yavru sahipledirmek isteyen ulaşsın. Bir aydir sokakta yavru kedi ariyorum. Bulsam hemen goturcem eve de yok hiçbi yerde. Saklaniyo mu napiyo namussuzlar.
görsel
zaman zaman resmen canımın çektiği hayvan. görür görmez bacaklarıma dolanışı, avuçlarım arasına aldığım minik suratı, şaşkın şaşkın bakan gözleri, sırtını okşadıkça mayışması, anlayamazsınız..
dünya kedi dolu ama çok istememe rağmen bi kedi yavrusuna sahip olamadım.

sokaktan alayım diyorum sokağa çıkacak seviyeye gelene kadar biraz büyümüş oluyorlar yabanileşiyorlar, insandan korkuyorlar kaçıyorlar yakalayamıyorum. yakalasam bile evde durmaz artık o.
birilerinin ev kedilerinin yavrularını alayım diyorum ama herkes kedisini kısırlaştırmış kimsede artık yavru kedi yok. hatta barınaklarda bile hepsini kısırlaştırmışlar barınaklarda da artık yavru kedi yok.
satın almaya gelince, kediyi ticaret malı yapmak caiz değildir kedi şerefli bir hayvandır mal değildir hakkında hadis-i şerif vardır o yüzden buna alet olmak istemiyorum yani bu alternatif de kapalı.

yaw kedisiz kaldım kedi yok.
Cefakardır. Emekçidir. Alın teriyle ailesine bakar.

görsel
ağzı çok kötü kokan hayvanat. en kaliteli mamayı veriyorum yemiyorum yediriyorum ı ıh. cık. çok kötü kokuyo halen. esnemese çok tatlı eşşolusu.

edit: http://galeri.uludagsozlu...ndan-ay%C4%B1rmak-939033/
12 sene geçmesine rağmen hala evden kaçmak için türlü planlar yapan, ön patileriyle dış kapı anahtarına tutunup çevirmeye çalışan, başarısız olunca yarım saat vıdı vıdı eden, asil bir soydan geldiği için kuru mamanın yüzüne bakmayıp tanesi 5 TL olan tek kullanımlık yaş mama isteyip ocağıma incir ağacı diken ve sonunda ismi Rıfkı olup kendisi dişi olan sevilesi aile ferdi.
bazen bir bakışları var o kadar masum geliyorlar ki tüm dertlerimi unutuyorum.
Zaafımdır. Hatta seri artı bugımdır. Böyle ellerim falan titriyor aşşşırı bir sevgi.
Asaletin, karizmanın ve şirinliğin vücut bulmuş hali.
bilincaltimda olumle kodladigim hayvancagiz. ne zaman kabus gorsem ya bi kedi oldururum, ya bi kedi beni oldurur.
Kimileri inançlı oluyor.* insanın ısırası geliyor bunları.

http://vidyomani.tv/kis-g...lere-acan-imam-kardesimiz
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar