bugün

yapılan analitik gözlemler sonucu her bireyin sorunsuz bi şekilde ulaşacağı veridir. hani köpek sevsen neyse de kedi ne la. bir de bunların sokaktan eve kedi alanları var ki onlara iyice kafam girsin. evet.
beslediği kedi erkek ise, olabilir.
kedi dişi ise, imkansız olan durum.

bsgçky.
kedi düşmanları tarafından uydurulmuş safsatadır. hatta bunu söyleyenin gay olması daha muhtemeldir. sevdiği erkeği kediden kıskandığı için bu dedikoduları çıkarmıştır.

(bkz: ibneye gay demek)
bu genellemiyi yapanı da duduklemişlerdir.
saçmalıktır bu ya. kedi seven erkekler tatlıdır.
Demek ki bütün satanist erkekler gaydır.
doğru, intikam duygusuyla yanıp tutuşan yağız bir atı sevmelidir ki arayıp dursun kediyi.

(bkz: kedi canını senin)
karakter ve cinsel eğilim analizinde son noktadır.
psikolojide yansıtma diye bir kavram var, duymuşsunuzdur, işte bu iddiada bulunanların bu kavramla yakın ilişkisi olduğu kanaatindeyim.

tanım:safsata.
kedi düşmanı kişilerin yaptığı saldır saçma beyanattır.
ayrıca hayvansever olmanın cinsiyeti yoktur.
deli saçması bir iddiadır.

kedi sevgisi ile gaylik arasında nasıl bir mantık kurulduğu da, ayrıca merak konusudur.
yalan dünyada çağatayın basın açıklamasında cevapladığı konudur.

--spoiler--
ilaaahi komeeeedyaaaaa
--spoiler--
bunu söyleyene gaymak lazımdır.
(bkz: biri siksin la şunu)
Kedileri cinsel canlı olarak yorumlayan abaza kişi soylemidir. Ergendir. Çükü yeni yeni kalkmaya başlamıştır. O da garibim Kedilere sarar. Kedi sevenler tarafından iyi bir sikilmesi gerekir ki, gay olup olmadıklarını iyice anlasin.
bugün bir yaşıma daha girdim, sözlüğe göre gay olduğumu öğrendim. hacı ama ben köpekleri de çok seviyorum. acaba kurtarır mıyım hiç değilse bir biseksüel falan yapsaydın. yok mu şimdi şansımız.. aslında balıkları da çok seviyorum ama onu hiç söylemeyeyim allah muhafaza bu sefer de transeksüel yaparlar. neyse tamam ben sustum.
o zaman köpek seven kızda gizli lezbiyen mi?
kadınına sevgi saygı gösteren erkeğin ''light'' olmasıyla aynı yönlü seyreden böyle bir varsayımda bulunan zihniyetin...gündüz yoldan geçen travestiye sövmesiyle akşam karanlığında onu arabasına alan ekipten olması çok yüksek bir ihtimaldir..
(bkz: genelleme yapanların kedi sevmesi)
Saçmalıktan başka bir şey değil. Kedi seven gay değil hayvan severdir.
gizli gaylerin kabullenmekte zorluk çektiği gerçektir. evet.
bu mantıkla, peygamberin de bu kategoriye girdiği varsayılabilir.
kedi sevmemek bir erkeklik belirtisi ise ve ben de kediden nefret eden bir kız isem, bi dakka?
gizli gay olması muhtemel yazarın savunduğu düşüncedir. adı üstünde gizli gay. o zaman nasıl kedileri seven erkeklerin gizli gay olduğunu söylüyosun?

(bkz: kendini rezil eden troll yazarlar)
köpek seven erkek de gizli ajan mı oluyor diye akıllaran getiren önermedir.
gizli gay ne la. federal gay bürosu tarafından undercover görevdeymiş gibi.