bugün

(bkz: pala kaş)
kumral erkektir. gerek yoktur.
Kuşları çok seviyordur. Hayvan sevgisi vardır.
peçe ile gezmesini arzuladığımız er kişidir.
ido tatlıses.
martı kaşlarına simit atılası erkektir.
kaşlarından yastık yapılabilir.
2013 yılına gelip hala öyle dağ ayısı gibi "tek yumruk, tek bilek, tek kaş" modunda gezmeyi kendine yedirebiliyorsa gezsindir.

ama unutmasın ki günümüzde iki cins tarafından da hiç hoş karşılanmıyor. biz erkekler "ayıya bak" diye arkasından konuşurken kızlar kim bilir ne diyor onlara, düşünmek bile istemiyorum. brrr. allah kadının dilinden korusun.

utanç verici olm.
Sevgilisi olmayan erkek yada bakımsız erkek.
kekan erkektir.
kaşlarının ortası yoktur. olmayan şeyi neden alsın ki.
Buyrun Efendim benim. Yil 1990, o zamanlar 20lik filinta gibi bir delikanliyim. Gittigim berber abim kaslarina bir el atalim dahada yakisikli ol diyip beni hayat boyu birlesik kasli olmaya itecek adimi atti ve cimbiz kullanarak almaya basladi o koltuktan allah diyip nasil firladigimi bir ben bir berber birde ciragi bilir. Kinayan tek kasli olsun.
kaşlarının ortasından bırak kılı tüy çıkmayan erkektir. gerek duymaz; muhtaç değildir.
mesela ben. cikmiyor abi. benim jilet vuran arkadasim bile var ama bende yok.
eminönü tarafında kimilerince kafasına yanlışlıkla simit atılanı olabilir erkekdir.
Alıp da adile naşite benzeyenlerden zilyonkat daha iyi göründüğü kesin olandır.
bildiğin hayvandır. bunlar götünü de silmez.
kaşları birleşik değilse sorun teşkil etmeyecek erkektir. bıraksın hiç dokunmasındır. çünkü genelde aldıktan sonra daha kötü bir görünüme sahip olurlar.