bugün

martı kaş olmak istemeyen erkek cinsidir benimdir.
her erkek iki kaşa sahip olmayı hak eder.
(bkz: tek kaşımı kendim aldım)
o değil de hacı, alıyorsanız sürekli alın. bi' süre nadasa bırakıp akabinde aldığınızda cidden çok komik oluyor! ya hiç birleştirmeyin orayı, ya da hiç ayırmayın! ya da hiç ayırmayın amk, koca koca adamlarsınız elinizde cımbız falan...
erkeklerin, iki kaşlı olmalarına diyeceğim yok hatta güzel olanı odur.. ama kadınlar gibi aldırmasınlar yahu..
(bkz: itici)
sadece orta kısma yapılan bir müdahaleyse sorun yoktur. 1 ay almasınlarda görün iticiliğin hasını.
ağda mı cımbız mı diye ikilemde kalıyorum her berbere gittiğimde.
sadece ortası alındığı sürece sorun olmayacaktır.
çok doğal bir tutumdur. aynaya baktığında mutlu olmayı istemek çok mu fazladır. olaya farklı boyutlar kazandırmak anlamsızdır!
biseksüeldir.
biseksüel ya da gay değildir.

http://galeri.uludagsozlu...alan-erkek-modeli-212290/
erkek kaşları kadın kaşları kadar estetik değildir bundan dolayı estetik ve bakımlı görünmek ya da kendini daha iyi hissetmek içni kaşlarını alan erkeklerde vardır. *~
hayatım boyunca kaşlarıma el sürülmemiş olmasına rağmen bir çok kez kaşlarını alıyorsun suçlamasına maruz kalmışımdır.
benimde kaşlarımın alt kısmı çok fazla olduğundan çok defa kaşlarını aldın mı sorusuna maruz kaldım. lakin kardeşimin kaşları da benim gibidir. genetik anlayacağın.
edit: habertürk gazetesindeki bayraktar hoca dinen bir sakıncsdı olmadığını söylemiş.
bazı erkekler için kaş alma eyleminin zorunlu hale gelmesi sonucu ortaya çıkan, eski ve yeni hallerini gördüğünde iyki de almışın kardeşim kaşlarını dememize neden olan erkekler.
Sadece ortası alındığı takdirde sorun yoktur.
Yapmayın birader ya hatunlar gibi kaşlara şekil vermek yakışmıyor erkek adama.
Tek kaş olduğu için aldırması normal. Yoksa etrafındaki ergenler onla dalga geçecektir.
Kalem gibi yapanlarda var cok igrenc duruyor. Cok dagniksa az toplatin, kadin gibi kas almak erkekde cok siritiyor yapmayin.
Kadın gibi kaş alanı, sıcak bira kadar iticidir.
Ortasini alip azcik duzeltme yapmasi normaldir.
Not:kürtlere duyrulur.
Begenmedigim durumdur. Ancak sadece ortasini alanlara hak verilebilir. Sonucta bazilari fazla killi oluyor.
Ortası alındığı sürece kendine bakan erkekler grubuna girmektedir. inceltenler var, erkek modeli midir, tartışılır.
toptur.
Cok rahatsız edici kaslari varsa almasi normal birseydir.
metroseksüel erkektir. bize uymaz.
sadece ortasını alıyorsa iyi yapıyordur.