bugün

bim'den 1.5 tl'ye temin edilebilecek sütlü tatlı. tadına doyum olmaz.
ev yapımı dışarıda satılanlardan çok daha lezzetli olabilen tatlı.
Adanada 1,5 tl ye alabileceğiniz adanaya has bir simittir.
sütlü tatlılar sınıfının sınıf başkanıdır. özsüt ve bolulu hasan usta haricinde yediğiniz, kazandibi değildir. haberiniz olsun.
tavuk göğsünün daha lezizidir. evet.
Yediğimde bende yayılma etkisi yapan tatlı türü.
baymayan tatlılardan.
hayatımda ilk kez 2 gün önce yediğim dehşet tatlı. daha önce mal mıymışım da hiç denememişim bilemedim...
üzerinde mutlaka sade dondurmayla yenmesi gereken tatlıdır. bu muhteşem ikiliyi en iyi mado yapmaktadır.
en çok yanık üstünü yemekten zevk aldığım sütlü tatlı. annemiz puding yaptığında tencerenin dibini sıyırmak gibi bir his veriyor bana.
bir nevi dibi karamelize olmuş tavukgöğsüdür. bazı yerlerde çok şekerli olur. bence en iyisi sarıyer'de meydandaki tatlıcıdadır. ama maalesef tatlıcının adını hatırlamıyorum.
dr oetker de çıkarmıştır. karamelize etmek çok zor olduğu için tatlı kriziniz tuttuğunda yapıp muhallebi niyetine yiyebilirsiniz. gayet lezzetli.
kazanda yapılmaz.*
açılan onca tatlı başlığından sonra sol tarafa tasınması farz olan tatlı. * *
Göreme muhallebicisi'nde zirveye ulaşmış lezzet.
bim sayesinde tatma şerefine erdiğim tatlıdır. müptelasıyım...
yerken o çatalda ip ip olur, dağılır. nasıl yiyeceğini ne edeceğini şaşırırsın. gece gece hatırlatanlara selam ederim.
bimdekilerin çok güzel oldugu gerçeği..

çaysız yenmez.
sadece meşhur olan markalarda leziz olduğu sanılan, bize özgü çok ama çok güzel sütlü tatlı. bursa'da bilmeyenler için söyleyelim, bir de durak muhallebicisi nde deneyiniz.
sütlaçın taşşaklı hali olan tatlıdır.
Evde tamamen ev yapımı yapılmaya kalkışılırsa, eğer ilk deneme ise kesinlikle başarısız olunacak tatlıdır. Deneyin ve görün.
Kazanın dibi ile uzaktan yakından ilişkisi olmayan tatlı.
tavukgöğsü dediğimiz tatlının az dibinin tutturulmuş halidir.
allah affetsin ama az önce koca bi dilimi götürdüm , güne güzel başladım.
iyi ki anadolu mutfağına doğmuşum.
Tatlının hası. Fatih'te barbaros yoğurtcusu diye bir yer var harika yapıyorlar.
afiyet ile yenendir.
zira öyle düşünüyorum.
afiyet olsunlar.
Olsada yesek dedirten baslik.