nicki (bkz: elmas bogazici)

boy: 156
kilo: 77
yer: eskişehir
saç: var
nicki (bkz: elmas bogazici)
en son aylar önce (#43755109) bu paylaşımı yapmış.
boy: bilinmiyor
kilo: bilinmiyor
yer: eskişehir
saç: bilinmiyor.

o günden beri haber alınamıyor. görenlerin, bilenlerin, duyanların insanlık adına (bkz: manyak olmaya karar verdim) kişisine özel mesaj ile ulaşmasını rica ediyorum. teşekkurler.
huzurumu kaybettim bulan var mı?
en son deprem sonrası bodrum'dan marmaris'e geçmiş otostopla. marmaris'teki arkadaşlar ilgi lütfen ayrıca upp.
twitterdan @kayipalarmi hesabınıda takip etmekte ettirmekte faide var.
up up up.
(#37289773)

uplarsak bir zahmet.
inşallah çabucak bulunur.
Başlık yukarda dursun.
görsel
bu arkadaş en son bu paylaşımı yapmış. daha sonra bodrum'a gittiği biliniyor. ailesi 3 gündür haber alamıyormuş. elden ele yayabilirsek bir gören, duyan, bilen çıkar belki.
spiker einstein'ın fotoğrafını gösteriyor adama. adam "kurtuluş caddesinde olabilir, kayıp mı olmuş, inşallah bulunur" diyor.
görsel
Mehmet Ali ARLI
polise göre son ikameti antalya muratpaşa kızılarık mahallesi arkadaşlar. Görenler yardımcı olursa sevinirim. 05413981189
inşallah bulunur bu ufak kızımız.
(img:#860472)

Adının alpay olduğunu söyleyebilen 1.90 boylarında tipi zaten anlatmaya kelimeler yetmez ona girmiyorum fotoğrafta belli neyse konumuza dönelim bir yazar kaybolmuştur. Bulanların uludağ sözlük moderasyonu veya oytunkaran'ın mesaj kutusuna haber versin. Arkadaşlar boş ihbar ile bizi meşgul etmeyin. Evet.
görsel
görsel
bir de böyle birşey var, üzülsek mi gülsek mi anlamadım. http://intoko.kijiji.com....iyorum-W0QQAdIdZ469050785

hayvanlar aleminde yiğenini arayan adam.
kaybolan kişiler için verilen ilan.
kaç gündür aradım taradım minnacık sözlükte mesajlaştığım yazarı bulamadım.
adı ridermıydı rifer mıydı neydi the red ile bitiyordu. neredeyse ve eğer bunu okuyorsa beni bi bulsun bir zahmet.
güzel bir programdı.

demişken..
Pınar Bilgin
Arkadaşlar merhaba,
Babam (Kuddusi Bilgin) 5 Mayıs Cumartesi günü sabah 11:30'da evden çıktı ve halen geri dönmedi. Kendisinden haber alamıyoruz. Evden çıktığından üzerinde resimdeki gömlek, gri mont, siyah kot, bej şapka vardı.
Fiziksel özellikleri: 1.55 ...boylarında, hafif göbekli, kır sakallı.
Kadıköy'de oturuyoruz ancak kendisi demans (bunama) hastası olduğu için her yere gitmiş olabilir.
Aşağıdaki resim, 2-3 gün önce çekilmişti.
Görenler bana 0532-554-10-68 nolu telefonumdan ulaşabilirler mi? Bu mesajı da mümkün olduğunca yayabilirseniz çok sevinirim.
Şimdiden hepinize çok teşekkürler..

görsel resimdeki bey amca kaybolmuştur. istanbul'da oturanlar lütfen yardımcı olsun.
--spoiler--
"sahiden iyi insanlar kötüler hakkında laf söylemezlerdi."
--spoiler--
sene 94..
o zaman daha mizah dergileri okumaya başlamamışım..
o yüzden bu tür mizaha pek alışkın diilim..
bak sene ikibinoniki olmuş espri hala aklımda..
kayıp aranıyor;
niye..kaymadan arayamıyo musunuz..
sait faik abasıyanık'ın he türk evladının okuması gereken enfes romanı;

''demek edepsizlikten hareket ederek edebe, aşksızlıktan aşka varılacak. sanmam ama demek işin içinde bir ümitsizlik yok.''
trt 1'de yeni başlayan dizi. dizinin oyuncuları levent üzümcü, irem altuğ, fırat albayram, tuncay beyazıt, yusuf kerem, serhat yiğit.
insanlık. herşey para olmuş amk.dünyasında.
öğlen uyanınca su kaplumbağasının gittiğini görmek/#9430511

görenlerin yada haber alanların insaniyet namına bana özelden ulaşmalarını rica ediyorum..

sheldon, üç aylık, minik, yeşil, sırtında kabuğu var **
takla atabiliyor ve ismiyle çağırınca geliyor..

bir parça çikolata veya makarnayla kandırılıp kaçırılmış olmasından şüpheleniyorum.

not : sheldon, evine dön oğlum..
chp lideri kemal kılıçdaroğlu sabah saatlerinden beri ortada yok. görenlerin insaniyet namına halka haber vermesi rica olunur.