bugün

sözLükte adam gibi adam oLan bir kaç tane insandan bir tanesidir.. öyLe arkanızdan konuşmaz.. çatır çatır yüzünüze konuşur.. sözLük aLeminin en kraL yazarLarı arasındadır benim için.. keLimeLere çok güzeL yön verir ve o yazdıkLarından "cuk" sesini çok iyi çıkartır.. bu yazar'a bok atanLar biLsin ki bu yazar o kişi'nin bir yanLışını buLup yüzüne bir şeyLer söyLemiştir.. ee bunu kaLdıramayan bünye ne yapar.. bok atar..

ben bu yazar'ı çok seviyorum Lan.. hatta haykırmak istiyorum fakat konuşamıyorum.. konuşursam gözyaşLarım beni boğacak biLiyorum.. * *
prag biletini eline alıp sözlüğe dalmış isteyene vermekle meşgul olan yazardır..

ayrıva biletten müstesna kıskançlık, çekememezlik sebebidir.. ilgililere duyurulur. bir de fena küfürbazdır da haketmeyene etmez..

sonuna kadar yanındayım kız, söv...
makaramı makara, neşelimi neşeli anlıcan süper..ağzı dili sivridir..dikkat edilmeli sokmasın! makina zirvesinde sigarasını paylaştığı için ayrıca tesekkur ediyorum..prag'a inşallah neşeli gider ve neşeli döner..sigara almayı unutma..*
sahane bir yazardir. xx kromozomuyla siz xy * fesatlari son yazdiklariyla yerin altina monte etti. adam olun da susun biraz.

kaytan biyikli'm.. sahane bir tatil yap gel inadina.. sonra da yaz be anam. herkes te agzinin suyu aka aka izlesin seni. optum canim benim.
errrkkekim benim yazari.

sarilip uyuyalim bu gece de ha?
bir the o.c yuzunden sözlüğü bırakma kararı alan yazar.

"sana gitme demeyeceğim"... *
prag seyahatini cekemeyenlerin saldırılarına dayanamayan yazar. yada bana öyle geliyor. yanlıs yolda bence. cekemeyenler kıskananlar catlasın diyeceği yerde gidiyor. yazık. o fantazi yapan elemanda kendi annesine baksın. duyduğuma göre daha sexy miş.
görünüşünün nickinin, düşüncelerinin önüne geçmesi sonucu kendini öldürmektense nickini öldürmeyi tercih eder küfürbaz uuser. valla öyle..

özleyeceğim len seni, vallahi bak.. artık kimseye küfür edemem çünkü sen yoksun...
en iyisini yapti. fazla söze gerek yok.
kendisini kanlı canlı okanın proğramında görme imkanı bulduğum, kamera hiç yakın plan girmediği için bıyıkları hakkında bilgi sahibi olamadığım sarışın kız.
kisa zamanda cok isindigim ve sevdigim yazar. bir kac serrefsizin yuzunu gulduruyor , sevindiriyor , popolarini goklere degdiriyor verdigi kararla su anda.

hic seksi degil , sevimli ve guzel evet. ama gerizekali bunyelerin farkedemedigi bir sey var. akilli kiz lan.. sahane yaziyor ustelik. aklindakileri bu kadar guzel toparlayip kendi dusuncelerini bu denli iyi ifade edebilen -ki kendini ifade etmek cook cok onemlidir , soylediklerinle ve yazdiklarinla varsin cunku- kac kisi var aramizda?

onun sozlukten gitmesi sozluk icin kayiptir. kaytan bunu poposuna sallamaz , burasi olmaz baska yerde yazar babalar gibi.

ne kaşarlığını gordunuz lan?

kici basi acik miydi makina'da?

ama hos.. kicini basini acsa koppekler gibi diliniz 1 karis disarda " seviyeli bagyan , guzel bagyan" yazip "ekmek cikarma" (anladin sen onu) derdine duserdiniz. hakaret edemezdiniz o zaman.

kaytan sen gitme.. sana o laflari eden -ler- sktirsin gitsin buralardan.
uludagsozluk'un "sicak aile ortami" olmadiginin en buyuk kanitlarindan biridir. o sebepten oturu bu tezi savunanlara kallavi hassiktir ordanlar haykiriyorum.

iyi insandir, kodumu oturtuyor, sikertiyor adami. akilli olmakta fayda var.
$ahsi fikrim, buralari birakip gitmekle dogru bir karar aldigidir.
sonuc itibariyle taniyacagi insanlari tanimi$, sozluk di$inda da goru$ecegi insanlari muhakkak ayirmi$tir bir kenara. geriye kalan koca guruha burada bir $eyler anlatabilmek kurbagayi opup gercekten prens olmasini beklemek kadar beyhude bir cabadir. zira e$eklerin e$ekligi baki kaliyor..

kendisine ise hala ve israrla ayni $eyi soylemek istiyorum;
(#1892202)
okuduğum kadarıyla aptalca eleştiriler yüzünden sözlüğü bırakan yazar.
kaytan bıyıklara sahip olmasada, 5 kilo taşağa sahip olduğunu cümle aleme gösteren yazar kişisi.

--spoiler--
gördüm ki; dilber vücut bulunca bu kullanıcı adı da orospu msn'i gibi bir halt oldu. gelen mesajlar, yapılan yorumlar o kadar sığ ve bayağı bir hal aldı ki kaytan'ı öldürmem kaçınılmazdı;
onu ben yarattım ben öldürecektim.
hikayenin sonu bu yani..
--spoiler--

böyleleri internet ortamında kaldımı derken, gerçekten adam gibi birisi olduğunu ve gidişini görmek üzücü. ha tabi bu entry i okuduğu zaman gülümseyen veya ' olsun lan farketmez, zaten hayaliyle yetiniyordum' diyip otuzbir semalarına kanat açacak bünyeler olacaktır. onlar için derhal 5 kiloluk dambıl tavsiye ediyorum. sağ kolun kaslı olması daha bir kolaylık ve hız sağlar.

kendisi buradan okur okumaz bilemem. bu tip insanlar giderim derse de gider dönmez. söz uçar yazı kalır, kendisine sağ elimi göğüs üstüne koyar selam ederim. yolu açık olsun.
5 kilo taşağını metrekareye düşen abaza ve tacizci miktarının artışına göre dengeleyemeyen yazar kişisi. kimine fazla kavratmış, kimine az. ama pek çok kişiye dokundurtmuş anlaşılan.

plaj magandası formatı hakim buralara;
-aha garıya bak. gidin yanına yatalım.
aman be kardeş, salla gitsin, başka bir isimle tekrar katıl, sadece bilen bilsin, demek istediğim güzel ve iyi kişi. isimler bizlere karışmayalım diye takılır, kaytan da olsa sensin o, başka bir şey de. nihayetinde varolan, konuşan ve üreten sensin çünkü. adını değiştir, yavşaklar tanımasın, dostların zaten yazından, üslubundan bile tanır; da demek istediğim ve hatta demek istediğim derken demiş olduğum iyi ve güzel kişi.
bu akşam tucimania bursa'ya dönüyor, sen de buraları bırakıp gittin... biri daha ayrılıyorum derse ben tutamam kendimi ağlarım lan...

--spoiler--
güneşin ufka değdiği yer, oraya git ama yine gel, döneceksin diye söz ver... böylesi hepsinden güzel, git özlet kendini yine gel, döneceksin diye söz ver...
--spoiler--

o değil de prag'dan dogum günü hediyemi almadan gelme!...
mubarek gunde aramızdan ayrılan yazardır. klavyesi kuvvetli idi, canı cigeri sagolsun. ne istiyorsa o olsun.
(bkz: hayırlı olsun)
daha bugün bir entry sebebiyle mesajlaştığım hatta prag üzerine de bir - iki kelam ettiğim yazar.

ah be kızım sen ne bakıyorsun ağız ishali olmuş ipnelerin laflarına. bak dalgana, yazmaya devam et.

ha bir de prag'da öyle bir gez ki kıskanan tüm tipler hasetlerinden yarılsın.

hakikaten dönüşün yoksa, eyvallah.
kaytan bıyıklı olması umarız ki "şakacıktandır" olan bayan yazar.
yalnızca kendisinin bildiği bir nickle sözlükte yazmaya devam etmesini temenni ettiğim kişi.
bak bak bitmeyen yazar.
benim adımı yazmadığı için, nereye giderse gitsin dediğim yazar. hatta mektuplarını da alsın. önce mektup göndermesi lazım. adresi özelden yazıyorum...
makına zirvesinden sonra sözlüğün seviyesizleşmesinin açığa vurmasının merkezindeki yazar arkadaşımız. kıza bi prag piyangosu çıktı başına gelmeyen kalmadı be. ben o prag davetiyesini alırken bu kıza çok saldırırlar dıye içimden geçirmiştim ama bu kadar da aşağılık bir hal alacağını da tahmın etmek için müneccim olmak lazım gelir.ayıp be bi kızın üstüne bu kadar da gelinmez ki rezil ettiniz sözlüğü.. amacından saptırdınız. sağolun var olun. bi insan evladı programa katıldı diye bu kadar rencide edilir. *
sozlukten gidecegine nickini degistirmesini tavsiye ettigim yazar. boyle adamlar her yerde var sonucta, laf atiyorlar diye sokaga cikmamak olmaz. sanal mastributorleri fazla onemsemez insallah. gidersen de yolun acik olsun, sparta prag i sparta da yenmeden gelme olur mu?

(bkz: sparta prag i sparta da yenmeye gitmek)