bugün

Genelde veya cogunlukla kaybettirir. O korku basladigi an ve karsi taraf hissettigi an kaybettirir.
eğer bir şekilde karşınızdakinde yoksa, size dünyanın bütün ıstıraplarını çektirerek hayatı yaşanmaz kılar ve sonucunda ayrılığa kadar götürür bu tavır sevgilileri.

+neden o orospuyla sürekli mesajlaşıyorsun.
-birincisi o orospu değil iş arkadaşım. ikincisi sürekli mesajlaşmıyorum sadece iş konuşuyoruz. bir de o evli.
+bana onu savunmaaağğğ. bana onu savunmıycaksın.
-şu an benim kalbimi kırdığının farkında mısın?
+kes sesini be. iğrenç adam. senin gibileri çok iyi bilirim. iğrençsin.
-tamam lütfen uzatma.
+uzatsam ne olacak?
-ayrılacağız.
+sende o yürek ne arar be. siktir git. salak.
-lütfen böyle konuşma. lütfen.
+siktir olup gidemiyceksen öyle şeyler de söylemeyeceksin.
-haklısın.
Olması gereken korkudur.
insanların zaaflarına yol açan korkudur. unutmayın sözlükdaşlarım insanları zaafları bitirir.
Herkeste bir miktar vardır, olmalıdır da. Eşini, işini, sağlığını, akli dengeni bile kaybedebilirsin. Onları kaybetmemek için bir seyler yapmalı insan. Korka korka değil de bu korkunun bilincinde olarak söylemeli türküsünü. Korktuğunu belli ettiği an vay haline.
Kaybetmenize yol açar.
Bu duyguya düşünceye kapıldığın an kaybediyon sonrası bok zaten.
Bişeyi kaybetme korkusu size o şeyi kaybettirir.Tecrübeyle sabit.
bok gibi bir duygudur. adamın ağzına eder.
Sonunda kaybettiren korkudur.
Küçükken gece uyanır annemle babamın yanına gider nefeslerini dinlerdim. Eminim bu saykoluğu bir çoğumuz yapmıştır.

O nefes alış verişleri sanki dünyanın en harika melodisidir kulaklarınıza çalınan...
Ömrüm onların olsun.
Bu korkuya sahip olduğunu hissettirdiğin an sıçtın yada senin ağzına sıçtılar.
korkuyu hissettiğiniz o an kaybetmişsinizdir. artık geçtir korkmak için.
Ölme korkusunda da hayat kaybedildiğinden kaybetme korkusu sayılabilir.Kaybetme korkularının kralı ölüm korkasıdır.
kupon yaptiktan sonra dibine kadar hissedilen duygudur.
Bir ilişkide olması gereken ama fazlasının insana kafayı yedirtme derecesine getirttiğini düşündüğüm bir duygu.
Muazzam bi korkudur. Hayatımda bir kişinin gözlerinde gördüm bunu. Beni kaybetmekten korkan bir kişi olmuştu yani.
Kaybetme korkusu oluşturan sey değerlenir.
Sadece aileme karsi yasadigim duygu.
Korku duygusunun en kötü olanı. kaybetme korkusu, sevgidendir esasında. Allah sevdiklerinizle imtihan etmesin.
gelecek kaygısıyla yarışır.
afedersiniz popo korkusundan daha acı bi duygudur.
Iyilerin her zaman agzina sican korku.
görsel
Bağımlılık gittiğinde artık kaybetme korkusu kalmaz.