bugün

Nedendir bilinmez ama o gittikce sen daha cok seversin.
bi nevi elde etme çabasıdır. elde ettikten kısa bir zaman sonra ne aşk nede sevgi kalır.
Öncesi 'şimdi vazgeçersen geriye döneceksin' olan şarkı sözüdür.
Kaybedince degerini anlarsın ama iş işten geçer.gelen gideni aratır.
leyla mecnun şarkısı.

Bazı sebeplerden dolayı nefret ederim bu şarkıdan.
Ona olan Sevginin ebedi düşüşten önce yaşadığı son yükseliştir.
Bulunca da tekrar sevmeyeceksin. Siktiret gitsin anına Koduğumun kısır döngüsünü.
sevişmeyle orantılı eğer yaşandıysan çabuk gecer hatta teğet gecer ne seviyorsunuz oğum sikişin çatır çatır.
leyla the band'in yokluğunda şarkısında geçen klasik sozdür.
Başta gülüp geçtiğimiz inanmadığımız ya da inanmak istemediğimiz ama sonunda pişmanlıkla gelen duygunun dile dökülmesidir.
Bir milyon kez dinlediğim "band" şarkısı... Nakarattan sonra gelen o malum enstrümental zaten başka bir dünya'nin varlığına davetiye çıkarmıştır.
emek verilen şeyin kaybedildikten sonra değerinin anlaşıldığını anlatır söz.
kaybedince daha çok değere binmek, sevilmek falan asla umrumda değil.
daha ne kadar herşeyin zamanında güzel olduğunu söyleyecegim ya.lanet olsun.
(#42516447)

adam haklı beyler dağılın.

kimbilir kimn feyki. başkası olma kendin ol bence beybisi.
Leyla the band' in bir şarkısının en güzel sözü.
Ne haklısını saçmalamış yüzde 50 si demiş... Böyle dikkatsiz insanlar sözlüğe yakışmıyor.

Erkeklerin yuzde 80+ si
Kadinlarin yüzde 40 gibi korkunç bir bölümü...

Başlıcalarıni yazmama gerek yok herhalde ups boobss ile ben basliyim top sizde.
Nikini çok beğendiğim yazar.
vardır böyle bir şey. insanoğlu nankördür, şerefsizdir, değer bilmez. bundandır ki kaybedince daha çok sever, daha çok özler. ama kaybettikten sonra ne önemi vardır?
3 aralık tarihinde sözlüğe gelip 6 günde 73 entry ile 48 takipçi yapmış, her entry si 7 - 8 den aşağı oylanmayan yazar.

baktım en beğenilenlere girmiş de girmiş.

adam ben botum, fake hesabım, fake hesaplarım var diye bağırıyor. işi gücü müslüman ve milliyetçi insanlara saldırmak. tipik trollerden.

şu an çaylak ama hangi gerekçe ile bilmiyorum. saydığım nedenlerden ise isabet olur. böylelerini barındırmayın.