bugün

sözlük yazarlarının uzun veya kısa süreli umutsuzluk halidir. uzun süredir bu tripteyim agaa.
yazasım kaçtı amına koyim, agaa ne lan? yaklaşık bir ay önce mi ne bir kızla konuştum sözlük, eski sevgilisinden muhabbet açtı. yok yok arkadaşça konuşuyoruz, yoksa benim iş koyduğum kız bana eski sevgilisini anlatacak? he gel anlat anlat. sikime anlat sen onu.

- ben eski sevgilimi çok özledim doktor.
+ ee git konuş. ne olacak ki aq?
- ama olmaaaz.
+ nedenmiş?
- şimdi ki sevgilimi üzmüş oluruuaam. ama mutlu da değiliam. hof napıcaağm.

oajajjshs. sikerim beyninizin dünyasını olum. hem sevgilin var, hem eski sevgilini özlüyorsun. bu kafa için şöyle 15 dakika düşündüm sözlük. sonra paranoyak oldum. damarlarımda kan değil paranoya akmaya başladı sözlük. ya benim sevgilimde eski sevgilisini özlüyorsa diye düşündüm şöyle bi.
hakaret gabul ederim
ama asıl olay bu değil. kızlarda hep oluyor galiba lan bu tip durumlar. yani olabilir, unutamadığın biri vardır ama neden başkasıyla manita durumuna giriyorsun ki? sen yaranı saracaksın diye başka birinde neden yara açıyorsun lan. şimdi anladın mı neden kaybedenler kulübü tribindeyim. ihanet olum, sadakat duygusundan yoksunluk. şiir yazmayı düşünüyorum, cidden. bi tane playlist yaptım sözlük, paylaşsam kafasına sıkanlar olur. efkardan götünün capsini atan olur.
sen efkarlanınca öyle mi yapıyorsun? demeyin.
hatırlamıyorum.
bu tarz triplere girmemek için, kendinizin de takılacağınız insanın da kafasının geçmiş konusunda temiz olup olmadığına dikkat edin.
anca onların tribine girersiniz zaten onlar kadar rahat olamazsınız.
aslında yaşanılanı yansıtandır. ergenler dışında tabi.
Benimşu sıralar olduğum triblerdir..

Sigarayı bırakmanında etkisi olabilir..

Hiç bir şeye tahammülüm yok..

Gerginlik had safhada ve baş ağrısı yapıyor..

Zaten asosyalliğin verdiği bir trib atma komplexi var bi de bu kendi kendimi çekemeiyorum..