bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
(#17195762) adamın onca cümlesine karşılık bizde onca cümle yazıyoruz diye bir entryi okuma önerisinde bulunduğum yazar.
galatasaray başlığında dırdır eden bir ergene kılıç kalkan oynayarak dalmıştır kendisi.

görsel
herhangi bir yerin reklamını almamıştır tabii ki. * her şeyin eleştirilebileceğine de inanan biridir ama bilgisizliği eleştiri olarak kabul etmemektedir sadece.
ayvalık tostunu yedikten sonra ''böyle tost mu olur lan salamlı, rus salatalı'' diye eleştiren ile ''bu ayvalık tostu olmamış çünkü bunu normal ekmeğe yapmış bu adam'' diye eleştireni aynı kefeye koyamam asla. aynı durum starbucks için de geçerlidir işte. starbucks' ı yerden yere vurun eyvallah ağzımı açmam; ama starbucks kahvesinin tadını beğenmemen o starbucks kahvesini kötü yapmaz ortaya düzgün bir done koyamadığın sürece.
iyi bir galatasaraylı, kitap ve sinema sevdalısı, gerçek bir asilzade.
(#17433664) ayıptır be kardeşim bu kadar da yapılmaz ki.

eline sağlık yazarı.
(#17433664)takdir ve tebrik ettiğim galatasaraylı yazar.
(#16999508)
(#17266334)
(#17566927)
(#17567105)
starbucks'ta hissesi olan yazar. anladık hacı tamam zenginsin. *
(bkz: barcelona soyunma odası) başlığında yardıran yazardır.
(#18176625) ekşıdekı kolayca sanal alemde paylaş butonu olsa hıç affetmezdım duygularıma tercüman olmuş.
(#18754248) bu kez de bildiğin taş, sopa ve döner bıçaklarıyla dalmıştır. ben aykut kocaman olsam ve bu entry'yi okusam, direkt istifa ederdim amk.
(#19951084) Doğruları yazandır. En azından zaman zaman.
sergen yalçın'ın yeteneğinden bihaber yazar.

sergen amk bu nasıl yattarayla ibrahim üzülmezle kıyaslanır.
(bkz: #20639308)

beni güldürmüş yazardır. mk böyle yazınca çok önemli bir şahssiyetmişim gibi oldu. entrysini okuduğum esnasında sözlükte 2 mesaj, facebookta 6 oyun isteği gönderilmiş. uzun fakat güzel.
güle güle sözlük. uzun görüşmeler sonucunda ekşiye transferim gerçekleşmiştir. iki taraf için de hayırlı olsun. biz zaten ailecek ekşiciydik. sürünsem itüye gitmem.