bugün

bir league of legends championu.
kullanması biraz zor fakat xin zhao gibi sıkıcı olmayan champion.
ultisi sebebiyle arka arkaya diğer championları öldürmedikçe pek de yararı olmayan league of legends championu.
league of legends şampiyonu. yapısı kırılgan ve oynaması zordur,karşısına fizz gelmedikçe eğer akıllı oynayabilirseniz çok zevklidir. ama fizz counterdır ve ultiyi bozar. diana, blitz falan da bozar ama en fenası fizzdir. dereceli girerken count yememek lazım. e skilli sadece atak için değil kaçmak için de kullanılmalıdır. onun dışında normal oyunlarda akar gidersiniz, ultisi penta atar. dış görünüş için zaten fazla söze gerek yok
Nocturne karakteriyle sülalesini tanımam efenim.
'baltacı paşanın çadırına gelen kadın değil mi?' diye bir soruyu çağrıştıran isim.
"toplayıcı" olarak nitelendirilen suikastçi şampiyon. noxus'un sinsi bıçağı olarak bilinir. yetenekleri ve kullanılma amacından dolayı kullanmak zordur. bire bir savaşta full canlı olmasına rağmen 1 kişiyi bile alamayabilir ancak canı yarım olan 4 kişiyi alabilecek güçtedir. takım savaşlarında ad carry ile sonradan saldırı yaparak skor alır. kasmış bir katarina, karşısındaki şampiyonlara da bağlı olarak bir karşılaşmayı tek başına kazandırabilir.
güzeller güzeli lol championu.lol movie sinde garen e az çok duygular beslediğini belli etmiştir. fakat oyunda tam bir acımasızdır.
türkçe çevirisinde sesi kart karılar gibi. yazık amk.
sen ne guzel bi herosun ya.. tipin guzel, pentan guzel.. pentagirlim benim
biraz ayva göbeği olan hero.
Freelere girmesiyle beraber deneme şansımın olduğu muhteşem bi lol herosudur. Oynaması oldukça zevklidir. Ultisini doğru zamanda kullandığınız taktirde şah olursunuz. Görünümüde gayet iyidir.
lol karakterlerinden. onla fena oyun tasiyorum. ilk ezilsemde tutustur aldigimda ve ilk killimi aldigimda agliyor adamlar. basta benle dalga gecen yasuo oyun sonu ekle lutfen dedi. Kral hero deneyin.
Doğrusu Yekaterina olması gereken rus ismi. Yanılmıyorsam öyleydi. Baltacının çadırına girdiği uydurulan 1. pyotr' un karısı olandır. Nam-ı diğer deli ya da büyük petro.
Galio ile tasak geçe geçe ezdiğim şampiyon(hem de full mr delme itemine rağmen) eğer ranked giriyorsanız hero olarak galio ve rammus bulunsun pek sık olmasa da karşı takım full AP yada full ad girme gafletinde bulunuyor. Ondan sonrası seks zaten.
Lulu ile oyundan soğutulan karakterdir. Ultiyi attiginiz an lulu wsunu aktive ederse ve karşı takım size odaklanırsa full build bile olsanız ölmeniz bir saniyedir. Bu arada galio, lulu, fiddle ve fizz hard ctleridir.
noob şampiyonu. sezon olmuş 5 bundan ulti yiyen var halen.
Buaralar cilgin attigimdir. Sanki yeni metada op gibi. Tabi sustain olmadigi surece.
her oyunda banladığım, banlanmadığı oyunlarda trollediğim şampiyon. almayın aldırtmayın.
League of legends isimli oyundaki kızıl saçlı bir karakter. Tabiri caizse taş.
bir kaç saniye içinde ''pentakill' yazısını çıkartabilen lol şampiyonu.

takım savaşlarına tüm cc'ler kullanıldıktan sonra girer. high eloda fazla kullanılmaz.
suikasitçi bir şampiyon olarak görünse de işlevsiz. zevk işi.

tabii bir diana değil lan.
Romanyalı kadın ismi dir, rus da olabilir.
Bu sabah bu hero ile oynarken kızıl olmasından dolayı "fucking redhead" "u don't have spirit" "i want to burn u" küfürlerini yiyip gülmeme sebep olmuştur.

Ne troller var hayatta. Bu fransızlar hakkaten noob oluyor sözlük.

ispanyollar desen zaten adam oyun boyu ispanyolca saydırmaktan başka bir halt yemez, anlasan da anlamasan da.

Tr serverden kaçarken ben burada liseli olmaz sanıyordum. Ne umutlarım vardı.

Gel gör ki eu westte rankedlerde bile lanet olası afklar var. Geri zekalılar.
şu an 60 bin puanla yardırdığım hero.

katarinayı katarina yapansa karşı takımı, özellikle lanedeki rakibini çıldırtan bot lane temizleme işidir.

güzel bir zamanlamayla bot lanei 6 ile 8 level arasında ziyaret ederseniz karşınızdaki mid istediği kadar farm yapsın sizi durduramaz.

Ayrıca tr serverinde hiçbir katarina kendi emeğiyle kasılamaz, aldığı killer hatta asistler bile freedir.

edit: son cümle cafe ergenlerine bir göndermedir, anlayana.
Hiç oynamadığım hero. Birkere derecelide serideyim. Adc birde support kaldı. Adam dedi ben supportum. Eyvallah dedim sivirimi aldım. Adam son saniyede main herom katarina diye support olarak katarina aldı karşıda lucian ve alistar var. Allah.. O "sihirdar vadisine hoşgeldin" i duyana kadar ne sövdüm ne sövdüm. Neyse uzatmayayım adam katayla oyunu taşıdı. iyi ellerde çok op hero.