bugün

Bu başlıktan sonra öğretmeninin ona sormadan edemediği soru. Hani benim gençliğim nerede.
Kas her insanda doğuştan vardır sadece vücutçulara özel değil. Beyinde de kaslar var. Sanırım diğer kaslarınla fazla ilgilenmekten onu unuttun. Kolay gelsin.
belki de bütün kaslarını görmemişsindir. bu kadar net başlık açma.
Dolansın vallahi çünkü ben baba tipli erkek seviyorum.
Kas yapmak için uğraşanları anlıyorum tercih meselesi fakat kışın memelerini gösterme meraklarını anlamıyorum.
Tamam kas yap ama o dar kıyafetler nedir ya.
bence mehmet günsür oldukça da erkek.
bunların arkasında hep fitness ve spor salonları var.
Beyin diye bir şeye ihtiyaç yok mudur? Birakin arkadas kasli erkek erkek değildir mubabbetlerini.
bu kas oranı arttıkça beyin cidden zayıflıyor ama nasıl oluyor bilimsel bir açıklaması var mı bilmiyorum. kaç tane body builder tanıdıysam hepsi kaba, biraz da düşük zekalı (önyargılarım almış başını gidiyor biliyorum ama elimde değil). hoş görünüyolar eyvallah da beyinsizler napalım...
Gayet normaldir.
Trolleyemiyorsunuz daha öncede demiştim galiba.
Açılın madonna konuştu.
Benim de kaslarım var. Yoksa ben.
arkadaşa madalyasını takalım.
en kaslı denilen erkek 6 ay çalışıyor max, o yüzden kadınlar nesini çekici buluyor anlamıyorum.

doğuştan gelmiyo aloo.
gulduren hede.

sokaklar erkegim diye gezen tifil ve celimsizlerle dolu.

size erkek demek henry cavill'e hakarettir be.

aq yerden bitmeleri sizi.
Beyleer, başlamak için önce beyin kası...
Ayak altında dolanmasın, yeter.
bu ne biçim başlık ya erkeklik kasla mı oluyo adam olun.
Beyin kasıysa doğru önerme.
Bilgisizler yazmış yine. Yok kas erirmiş yok çalışmayınca gidermiş. Aptal dolu lapgöt beyanı dolu. Kas hafızası denen birşey var google bakın mesela en beyinsizleri burdan okusun.
Tabi tabi.

(img:#1078306)
Bir Kimmerya efsanesi der ki,
erkekliği kas ile ölçen niceleri ağlayarak ailesine döndü, "ühhh kaslı adam beni bıraktı".
O kaslar boşuna yapılmıyor, genetik kodunuzla ilgilidir.
Kaslıya vermek istersiniz, ondan çocuk sahibi olmak istersiniz, evrimsel bir durum bu.
ama evlilikler, ilişkiler evrimle dönmez a kezbanım.
tanım: kezban tespiti.
spora başladım ben. beyin cimnastiği yapıyorum. beynim kafatasım içinde ikili parande atabiliyor kurdela çevirirken mesela. ama kas yok. göt var göbek var. sanırım yanlış spor dalı seçtim.
Kollarim gogus kaslarim okadar da siskin olmaya bilir aslanim ama sizden daha kuvvetli oldugum gercegidir.
Kas yapan erkek her zaman yapmayandan üstündür. Göbekli birisi kalkıpta kas yapan , Hulk gibi bir adama diklenemez. Her zaman kaslı olan erkek kası olmayan bir erkekten on adım öndedir. (bkz: power)