bugün

Gülünçtür. Kısa koylu ve hımbıl erkeklerin kendini erkek sanması hakikaten çok komik. Hayır ayda 5000 lira maaş alsa yine neyse.

Bütün şanssız spermler bu ülkeye denk gelmiş. Ne olurdu şöyle isveç veya danimarka'da doğsaydık?
böyle bir ortamda kaslı olmayan kısa erkekleri dert edinmiş yazar, 1.50 boydaki bir erkeği bile hak etmez bence.
Mühim olan adamlıktır.

Tabi Onla bunla gezip sizi kullanıp atan lazım bunlara.

Kendi de yaptığından biliyordur belki.
Gösteryim mi ?
görsel
Memesi olmayanin kizim diye dolasmasiyla es degerdir.
Nolur beslemeyin trolleri. Zaten bu tek mesajım bu tip başlıklarda yazacağım. Nolur beslemeyin.

(bkz: bir troll ağlıyor gözleri yaşlı)
her erkek kaslı olmak zorunda değil önemli olan delikanlı olması.
şişman kız söylemidir.
Pardon ama sen kimsin?
insanları aşağılamak insana yakışmaz.
Görünüşte herkes insandır.
Ama görünüşte.
Alakası yoktur.

Az kaldı beyler sabredin, göbekli erkekler azaldi. Unutulmasın ki az olan her zaman değerlidir.
bakımsız ve burnu havada kezbanların kadınım diye dolanmasına benzer.
Acinasidir.
biraz çalışmayınca o kasların süratle eriyeceğinin farkında olmayan işsiz, güçsüz, embesil ergen söylemi.

o sporu ömürboyu yapamayacaksan ve ömürboyu, ajda pekkan titizliğiyle beslenmene ve egzersizine dikkat etmeyeceksen o kaslar çok çabuk şekilde söner. kas da yağ gibidir ergen velet. unutma bunu.
arkadaşlar kasın erimesi diye bi olay yoktur. çok çok uzun süre çalışmazsa kas anca o zaman belki yok olur. zaten insan niye çalışmasın ki? sözlükte kas başlığı göre göre spora başlamıştım çokta mutluyum yollamam bu ğadar. 27 ocaktan bu yana ne değişti? bel incelir omuzların altı genişler,yüzün keskinleşir ve bacakların pantolona falan tam oturur. spora gitmeyenler erkek değildir. ayda 100 milyon spora veremeyen erkek erkek deil kadındır.
göbekli gay gördünüz mü hiç? ben görmedim. gaylerin hepsini hemen hemen kasli ve fittir. bu demektir ki gercek erkek göbekli olanlardır. bugun aile babalari hep öyle. fitlik ibneliğe giden yoldur.
erkekliğin kasla bi alakası olmadığından saçma durumdur.
orta bacak kasları sağlamdır.
okudugumdan beri kendimi eve kapatmama sebep olan görüş. la biri şaka yaptık desin.
karısını döven erkekten daha erkektir.
nice göbüşlüler gördük adam gibi adamlardı be.
Haberselfteki nilayben sen misin la ?
Ya şöyle başlıklar açan kızları da ben hiç anlamam. Öyle ahım şahım kaslı olsam türk kızına mı bakarım amk.
Beyni ve karakteri olmayanlar varken bu konu saçma olmuş. Ayrıca erkek dediğin göbekli olur.
bunu diyen kızlar önce kendilerine baksın eğer cidden bir manken gibi fizikleri varsa haklıdırlar. ama çoğu öyle olmadığından dedikleri şey saçmadır. kas çalışarak gelişir. ama karakter sittin sene çalışsan gelişmez.
vücudunda kas olmayan insanların da olduğunu öğrendiğim önerme. patalojik bir olgu olsa gerek. cahilliğin lüzumu yok.

fakt spora destek tabi. spor yapmamayı güzelleyecek değiliz. kadınlı - erkekli spor iyidir. artık ben de yapcam.
güncel Önemli Başlıklar