bugün

kas kütlesine baglı olarak hem iyi görünen hem kötü görünen erkektir ideali fit e yakın vücuttur google görsellerdeki fit ler gibi olmak 3 5 sene çalışma gerektirir hem .
her erkek kaslıdır. kimi kol kaslarına önem verir, kimileri çene kaslarına... *
her zaman bir adım önde erkektir efendim. maddi güç, siyasi güç, fiziki güç. bu 3 ü erkeğin direğidir . 1 tanesi olmassa erkek yıkılır gider. bu yüzden kaslı erkek yıkılmamayı garantiye almış erkektir. ha her kaslı erkek arnold gibi olacak değil. hafif kas yıkılmamak için yeterlidir.
hayran olunası erkektir. fakat kıskanç bir insansanız şişmiş adalelerini iğleyle patlatmak isteyebilirsiniz.
bir kere kas tek başına hiçbir şeydir. vücudu ne kadar güzel olursa olsun, ne kadar yakışıklı olursa olsun, bir insan beyin kaslarına idman yaptırmayagörsün, ancak boş kızları takabilir peşine. düşünen hayvanız ne de olsa!
aşırıya kaçanların mide bulandırdığı gerçektir. tadında bırakmak gerekir.
her kadının rüyalarını süsleyen erkek çeşidi.

ayrıca erkeklere kilo da verdirirler. başıma geldi ordan biliyorum. semtimizde spor yeri vardı koşu parkuru gibi birşey. biraz ben de koşayım dedim 2-3 gün gittim. ama her sabah kaslı yakışıklı erkekleri görünce gidip gelmelerim çoğaldı. onların sayesinde ben de gide gele, gide gele kilo verdim az. mübarekler tay gibi sekiyorlardı koşarken. onlar ordayken eve dönmek istemiyordum.
çok abatmaz ise güzel görünür aksi takdirde itici durur.
abartılı olmaması koşuluyla hoştur güzeldir.
(bkz: action man)
heyecanlandıran erkek.
kaslar abartılı olursa çok kötü gözüken erkektir..

boy 1.86, göğüs 105, bel 82, basen 100.. bir erkek için çok ideal ve neredeyse mükemmel bir vücuttur.. kendimde böyleyim oradan biliyorum.. *
abartılmadığı sürece harikadır.
(bkz: efendim canım)
orta kararı iyi durur.
ideal ölçüler şu sekildedir:

omuz +120
Göğüs 120
Bel 80
kalça 95

abartılı olmuyan kas en idealidir ve geniş omuz-göğüs kası ikilisi en güzel uyumdur.
http://www.facebook.com/p...80&type=3&theater.
Yaz gelsede kısa kolluları giysek diyen erkektir.
aşırıya kaçtığı zaman çok çirkin durur. önemli olan fit bir vücuda sahip olabilmek. fit olmasa da altı işte. fitin altı olmasa daa... (kendime bir pay çıkarabilmeye çalışıyorum)
kas ne cok ne de az olmalidir.

(bkz: ben)

görsel
(bkz: nefretimsin)
bayanlarin ilgi duydugu erkek tipi.
ıgrendıgım, goz ucuyla bıle bakamadıgım erkek modelıdır. 'body buıldıng' yapıyorum dıyenede hımm tamam der defolurum yanından. zayıf, normal genslkte omuzlar ve dumduz bır vucut yakısır erkege. kas yapıyım derken got buyuten erkekler bılıyorum lan bak gene mıdem kalktı.
siki küçük erkektir. o konuda şanssız olduğu için başka bir konuda kızların gözünü boyamak ister. *
edit: kimlerin sikinin küçük olduğunuda öğrenmiş olduk.
efendim canım? sikin küçük görünmesinin nedeni kasların fazla büyük olmasından kaynaklanır. persfektif meselesi yani. normal bir odanın yarı büyüklüğünde bir oda inşa edip, ona göre eşyayla doldurursanız 1.50 boyundaki bir kadın dev gibi görünecektir. aynı mantık yani.