bugün

kaslı olmadığım için okuyamadım kardeş.
Benimdir o. Kaslı falan değilim nedense hiç ihtiyaç duymadım mirim ben böyleyim. Zaten spor salonunda kas yapıp instigrimi atmak bana göre işler değil kafa olsun gerisini 40 ından sonra zörtingen.
Beyne sahip olmayıp ortalıkta dolaşmaktan kötü değildir.
siktir git amk salağı.

Not:kaslıyım.
"Kaslar büyüdükçe beyinin küçüldüğünü" bilmeyenlerin belki de inanabileceği şey.
utançtır. harıl harıl yerin dibini aramaktayım. kızmayın. bulacağım az kaldı. kimse demedi ki nereden bileyim? bana erkek olmak yanlış öğretilmiş, özürlerimi sunarım. şöyle bilirdim erkek olmayı ama hayatta yapmam bir daha. belki öldükten sonra.

sevgisine talip olan insanı, kişisel hevesleri doğrultusunda kullanmayan insandır.

sahip olduğu özellikleri (makam, güzellik, para vb.) kendisinden zannederek, insanları hor görmeyen, aşağılamayan, kibri ziynet edinmeyen insandır.

işittiğinde hoşuna gitmeyecek bir sözü, arkadaşının olmadığı bir yerde söylemeyen, gıybet etmeyen insandır.

sevgilisi, nişanlısı ya da eşi olan insanı aldatmayan insandır.

kendisine güvenilerek verilen, maddesel ya da duygusal emanete ihanet etmeyen insandır.

kişisel çıkar ve hevaları doğrultusunda, insanlara sahip olmadıkları şeyleri isnat ederek onlara iftira atmayan insandır.

kendisine ait olmayan, fikirsel ya da maddesel ürünleri çalmayan insandır.
tuhaftır.

yalnız öyle methetmişsin, öyle tasvir etmişsin ki tam kız yanıyor diyecektim prens çıktı. bu daha tuhaf.
Kaslı beyler yazsın.

Şaka şaka ciddiye alıp yazıyorsunuz amk.
arkadaşa kas gönderelim.
erkek bile olmayıp ortalıkta kaslı diye gezinmekten iyidir. böyle şeye ne yazalım ki başka?
Evli erkektir kendini salmistir.
Olması gerekendir.
Kaslı olup şekil yapmak yerine adam olup ev bakmak gerekir.