bugün

aklı olan kızları arıyorsan kanımca bir işe yaramaz. he benim tek amacım var diyorsan beyni olmayanlardan bi kaç tane denk getirirsin.
(bkz: evet)

ama oturup o kızla max survivor muhabbeti yaparsın.
Kas yaparken göz çıkarılmadığı sürece neden olmasın?
nice gencimiz buna inanarak spora başlıyor. ama şunu unutuyorlar. sizi vücudunuz için seven hanım daha iyi vücutlu birini bulunca onu tercih edecektir. o yüzden fazla da bi beklentiniz olmasın.
bir iki tane düşürürsün de, akıllısı denk gelir mi bilemedim şimdi. ^^
Bir soru.

Evet bulabilirsin kardes. Sen bakma buradaki göbekli tiplere, bulamasan bile sağlıklı yaşamış olursun. Her türlü kardasın yani.
kızları anlamak zordur. anladığın zaman çoğundan tiksinirsin zaten. o yüzden sen kol kasına değilde, beyin kasına asıl biraderim
şu düşünceden çıksanız keşke. bir kız seni neden kasların için sevsin ki? saçma yani. basit kızların işidir kanımca.
kızdan emin değilim ama kendine çok iyi bir tokmakçı bulabileceğinden eminim.
nerde yaptığına bağlı. üyelik alan spor merkezlerinden birinde yapıyorsan bulursun, badi yapmayı sağlayan saçma salak bir yerde yapıyorsan bulamazsın. özet geçersek, kasla değil de, kas yaparken bulunduğun ortamla bulursan bulursun. tabi aynı durum saz çalarken de söz konusu. saz kursunda kızlar varsa bulursun. anladın olayı dimi.
Fakirin ekmeği umut.
Dostum sadece bes dk fazla avantajin olur diye cevab verecegim sorudur. Ama karakterin de bicepslerin gibi guclu olursa sikinti yok.
bakın (bkz: ali Ağaoğlu) (bkz: ibrahim Tatlıses) bile kendine manita yapıyorsa istiyorsanız 365 gün spor yapın boş...

yani para para para..
Bu soruyu soruyorsan bulamazsın..
neden kız arkadaş arıyorsun ki?

her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
Saçma soru cümlesi. Elbette Bulabilirsin. Eski kocam Bünyamin çok kaslıydı mesela. ilk görüşte aşık oldum kendisine. Basmış amino asidi. ilk görüşte peptit bağıyla bağlandım kendisine.
görsel
Kız arkadaş için yapıyorsan uğraşmana hiç gerek yok. Maymuna da benzeseniz Özgüven yeter. (bkz: güzel kız çirkin erkek birlikteliği)
tabiki .

kör atın bile alıcısı olduktan sonra sen rahat rahat bulabilirsin . arayan illa ki buluyor bir şeyler .