bugün

allaha inanmaması.
insan olması.
Adam olması.

Adam olanlar eqlesin.
Espriden anlasin zehir gibi kafasi olsun ama boş seylere yormasın bu kafayi son olarak da fit ve boylu olsun .
karşı cins olması.
yüksek karakteristik özellik, uygun memeler ve sevecen sıcak kanlı.

not : yüksek karakteristik özelliği varsa, meme o kadar da önemli değildir. tabiki de tahta gibi de olmasın.
Açıksözlü kız bulmak zor açıksözlü olursa ayrıştırıcı bir özellik olacaktır benim tercih etmem için.
Dürüst olması, insan olması, kimseyi küçümsememesi, ego ve benzeri kötü şeylerden uzak olması.
normalde bu tip başlıklara yazmam ama her Allah'ın günü sol frame başlığı görünce yazayım dedim. insan kendisi mükemmelmiş gibi karşısındaki bireyde bir çok şey bekliyor. beklentiniz ne kadar çok olursa o kadar hüsrana uğrarsınız. ahlaki olgunluğa erişmiş olması yeter özellik olmalı.
Esprili olmakla geveze olmak arasındaki o ince çizgiyi bilmesi.

işte o çizgi çok önemli.
özgün olması. kendi fikirleri olabilmeli. günümüzdeki tek tip karakterler gibi olmasın. duruşu, alışkanlıkları, hayat felsefesi olsun. önyargılı olmasın. kitap okusun. hayvanları sevsin. tamam çok yazdım ama basit şeyler istedim. :D
Gurban oluyum rabbım azıcık zeki, kültürlü ve boyu kısa biri olmasın. Amin
namus ve ahlak. aynen.
Kendi hayatini afişe etmeyi sevmiyor olmasi .
Ağzı laf yapacak.
Vizyonu olmalı.
Öyle dünyadan, sanattan, iyilikten bi haber bi keko olmaması da diyebiliriz.
Sadakat ve saygı. Arkadaş veya sevgili farketmez, ikisinde de bulunması gerekir bu özelliklerin.
bekaret ve dolgun meme.
Yok.

Standartlarım düşükse ben napim.
güven verebilmesi.
Verdiği sözü tutması.
Tutamayacağı sözler vermemeli insan. büyük konuşup, Karşı tarafı umutlandırıp sonra ortada bırakmamalı.
Neşe.

Yazıyorum entry nerede diyor.

Uludağ benim kriterlerimi kabul etmiyor.
Yakısıklı olması, zengin olması, beni çok sevmesi.
the soul.
zeka
hemcinsimde de bunu arıyorum
insanda bunu arıyorum.

herhangi bir şekilde münasebete gireceğim biri ise güven arıyorum, vicdan ve merhamet arıyorum.